Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 Sayısı Görmek

Rüyada 5 Sayısı Görmek

Rüyada 5 (beş) sayısı görmek rüyayı gören kişinin mal varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında çok başarılı olacağı ve maddi kazanca tabir edilir. Ayrıca geçmiş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıların geride kalacağı ailesi ile huzurlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda rüyada 5 sayısı görmek veya sayı yazdığını görmek banka hesaplarındaki parayı mal varlığına tabir edilir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada 5 sayısı görmek rüyayı gören kişinin sonsuzluğa kavuşmuş anlamına geldiğini tabir etmiştir.

Rüyada 5 Sayısı Yazmak

Rüyada 5 sayısını yazmak rüya sahibinin yüksek miktarda para kazanacağı ve işlerinde başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada sayı gören kişinin şans oyunlarından para kazanacağı anlamına gelir.

Bu rüyanın bir diğer anlamı ise rüyayı gören kişiye miras kalacağına tabir edilir.

Rüyada sayı yazmak rüya yorumcuları tarafından genel olarak şans ve bahtının açılacağı şeklinde yorumlandığı için bu tür rüyalar hayırlı rüyalar olarak yorumlanır.

Rüyada Sayı Okumak

Bir kişinin rüyasında sayı okuması rüyayı gören kişinin iş hayatlarında çok yoğun olacağına ve bu yorgunluktan dolayı ailesine fazla vakit ayıramayacağına ve bu yüzden kısa süreli de olsa ailesi ile tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sayı duymak iş hayatında bol kazanca, mutlu bir hayata, doğacak çocuklarının hayırlı evlatlar olacağına, aşk hayatlarında mutlu olacaklarına anlamına gelir.

Bu rüyanın diğer bir anlamı ise rüyayı gören kişinin arkadaşları ile çok keyifli günler geçireceğine tabir edilir.

Ayrıca iş hayatında alın teri ile kazançlar sağlayacağına delalettir. Rüyada çift rakamlı sayı görmenin anlamı ise maddi manevi bolluğa ve rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına tabir edilir.

Bu rüyalar genel anlamda gelecekte şanslı günlerin geleceğine şeklinde yorumlanır.

 

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir