Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 Taş Görmek

Rüyada 5 Taş Görmek

Rüyasında 5 taş gören kişinin yakın çevresinden yayılacak dedikodu veya iftira yüzünden sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Bu olayla birlikte bazı kişilerle arasının bozulacağına, talihsizlikler yaşayacağına, gelecek zamanda yaşanacak sıkıntılara yorulur.

Aynı zamanda rüyada 5 (beş) taş görmek; maddi zorluklar yaşanarak, beraberinde gelecek problemlerin temsilidir.

Rüyada 5 Parmak Görmek

Rüyasında 5 parmak gören insanın maddi anlamda kazanç sağlamak için çok çalışacağına, alın teri ile helal para kazanacağına, yüksek mevkilere gelerek bu durumdan gurur duyacağına delalet eder.

Sanat ile uğraşan kişinin bu rüyayı görmesi de sanat konusunda çok ilerleyeceğine ve bu konuda ismini duyuracağına işarettir.

Uğraştığı işten veya sanattan çok fazla para kazanarak yatırım yapacak seviyeye en yakın zamanda gelecek şeklinde ifade edilir.

Alın teri ile kazanılan para beraberinde mutlu ve huzurlu günleri de getirecektir.

Rüyada Birine Taş Attığını Görmek

Rüya sahibi birine taş attığını görürse; yaşamında birileri ile huzursuzluk yaşayarak sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

Toplum içinde kişiye kötü bir algıyla bakılacağına, kişiye kötülük yapacak kişilerin çevresinde olacağına, uzun süre sürecek kötü günlere delalet eder.

Rüyasında birine taş attığını gören kişi gerçek hayatında çevresinde insanlara karşı dikkatli davranmalı, işlere adım atacağı zaman mantıklı hareket etmelidir.

Rüyada Tektaş Yüzük Görmek

Rüyasında tektaş yüzük gören veya tektaş yüzük takan kişi için hayırlı haberler anlamına gelir.

Yakın zamanda kazanılacak mal mülk şeklinde yorumlanabilir. Erkeğin tektaş yüzük görmesi de yakın zamanda evlilik kararı alacağı anlamını taşır.

Rüyada görünen tektaş yüzük pahalı, gösterişli ise gerçekte de para olarak ifade edilir. Yakın zamanda kişinin eline yüksek meblağda para geçeceğine, miras kalacağına veya şan şöhret ile kazanılacak paraya yorulur.

Tektaş yüzük ahşap veya basit bir yüzük ise; kişinin dinine bağlı olmadığına veya kişinin etrafında dinine bağlı olmayan bir kadın olabileceğine delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir