Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 Taş Yüzük Görmek

Rüyada 5 Taş Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek pek çok rüya tabircisinin açıklamasına bakıldığında olumlu olarak yorumlanır. Rüyada yüzük gören kişinin itibarı artacak ve yakın çevresi tarafından saygı görülen biri konuma erişecektir. Rüyada yüzük görmek sevilen ve sayılan biri anlamına da gelir.

Rüyada 5 taş yüzük görmek bekar kimse için evlilik evli kimse için ise çocuk anlamına gelir. Rüya sahibi aynı zamanda çok sevdiği bir yakınının hayırlı bir işine de vesile olabilir.

Rüyada beş taş yüzük görmek aynı zamanda aileye yeni katılacak kimselerin olduğu anlamına da gelir.

Görmüş olduğunuz yüzükte taşlar ne kadar çok ve parlak ise bu evliliğin de o derece kısmetli ve hayırlı olacağı anlamına gelir.

Rüyada parlak taşlar ile kaplı bir yüzük görmek bu evliliğin çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceği anlamına gelir.

Eğer taşın rengi soluk ve çok net seçilmiyor ise bu durumda da evlilik için biraz zaman olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Yüzük Bulmak

Eğer rüya sahibi rüyasında yüzük bulmuş ise bu hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise beklemediği bir anda evlilik yolunda ilk adımları atacaktır.

Bazen yüzük bulmak aranılan aşkı bulmak anlamına da gelir. Bu nedenle eğer rüya sahibini hayatında kimse yoksa çok yakında hayat arkadaşını bulacak demektir.

Rüyada yüzük bulmak kısmet anlamına da gelir. Kişi eline beklediği parayı geçirerek maddi anlamda destek bulabilir.

Yüzük maddi değeri olan bir objedir. Bu nedenle yüzüğün anlamı rüyadan rüyaya değişir. Eğer yüzük çok yeni ve göz alıcı ise bu mükemmel bir hayatın işareti olabilir.

Eğer yüzük eski ve yıpranmış ise kişinin evliliğinin zorlu geçeceğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanabilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir