Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 TL Görmek

Rüyada 5 TL Görmek

Rüyada 5TL görmek kişinin etrafında kişiler tarafından söylenilecek olan sözler sebebi ile canı sıkılacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Diğer bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin etrafında iki yüzlü olan ve kişinin arkasından dedikodu yapan insanların bulunduğu söylenmektedir.

Ancak rüya da para görmek bir diğer yandan da kişiye para geleceği yönünde değerlendirilir ve kişinin geçiminin rahatlayacağını maddi sıkıntılarının geçeceğini ve bununla birlikte etrafındaki kişilere yapacağı maddi yardım ve ibadet etmesi dahilinde fazlaca ödüllendirileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Parayı Yutmak

Rüya da para yutuyor olduğunu görmek rüyayı gören kişinin çok yakın süre içerisinde işleyeceği günahlara işarettir.

Altın görmüş olmak İslam’ı işaret eder iken para görmüş olmak ve yutmuş olmak ise günaha girmek yönünde yorumlanır.

Rüyada Para Bulduğunu Görmek

Rüyasında herhangi bir yerde para bulduğunu gören kişi için başına açılan dertler adına gereksiz yere uğraştığı işaret edilir.

Bilir kişilerin bu şekilde yorumlama sebebiyse dünya yaşamında paranın insanların zamanını boşa harcadığı düşünülmesinden ötürüdür.

Diğer bir bilir kişinin yorumu ise rüyayı gören kişinin kısmeti artacağı yönündedir.

Kişinin geliri artacak ve beklemediği bir yerden maddi anlamda destek geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi birilerine borç verme ihtimaline sahip ya da ödeyememiş olduğu borçları var ise bu borçlarını kapatacak ve cüzdanındaki paranın harcanacağı yönünde delalet etmektedir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüya sahibinin bir kişi ya da kişiler ile düşman olacağı anlamını taşımaktadır. Bu sebepten çokça canı sıkılacağına ve üzüleceğine işaret eder.

Eğer ki bozuk paraların harcandığı ya da bir şekilde kişinin üzerinden atıldığı görülmesi takdirinde bahsi geçen durumların tam tersi yönünde olumlu yorumlanmaktadır.

Ayrıca rüya da bozuk para görmüş olmak kişinin arkasından konuşan ve dedikodusunu yapan kişilerin olduğu yönünde işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir