Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 5 Yaşında Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada 5 Yaşında Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada 5 yaşında Erkek çocuğu görmek bir kişinin tövbe edebileceğinin belirtisi olarak yorumlanmaktadır. Kişinin hayatındaki sıkıntılarından kurtulabileceğini ve ilerleyen zamanlarda zengin olabileceğinin işaretidir.

Bir kişinin rüyasında erkek çocuğu görmesi halinde genellikle insanın içerisinde dert olarak kalmış bir konunun gerçekleşebileceği olarak belirtilmiştir.

Bekar olan bir kızın rüyasında erkek çocuğu görmesi halinde hayırlı ve kısmetli olabilecek bir evliliğinin olabileceğinin belirtisidir.

Bekar olan bir erkeğin erkek çocuğu görmesi halinde evliliğe hazır olduğunun belirtisidir.Evli olan bir kadının erkek çocuğu görmesi halinde erkek çocuğu istediği yönde delalet eder.

Rüyada erkek çocuğun ağladığını görmek ise kötü olduğu yönde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk Sevmek

Kişinin rüyasında erkek çocuğunu sevmesi büyük bir düşmanın olduğunu ve onun zayıf düştüğü anı beklemesi ve zayıf düştüğü anda düşmanına saldıracağı yönde yorumlanır.

Kişi rüyasında sarışın erkek çocuk sevdiğini görmüş ise, düşmanının yaşlı birisi olduğunu belirtmektedir.

Rüyada Erkek Çocuk Öpmek

Rüyada erkek çocuğu öpmek görmek kişinin gerçek hayatında rahata, huzura kavuşabileceğinin belirtisidir.

Bir erkek bireyin erkek çocuğu öptüğünü görmesi iş hayatında çok iyi yükselişe yükseleceği ve çok iyi gelire sahip olacağının belirtisidir.

Rüyada Uzun Saçlı Çocuk Görmek

Bir kişinin rüyasında uzun saçlı çocuk görmesi halinde hayatı boyunca sürebileceği bolluk ve bulunduğu her alanda bereket halinde olmasının belirtisidir.

Kişinin hayatı boyunca her detayı önceden düşünerek hareket etmesi ve ailesinin geleceğe hazır etmesi için gecesini gündüzünü katarak çalışma yapması, evlilik konusunda yüzünün gülmesinin belirtisidir.

Rüyada Kısa Saçlı Çocuk Görmek

Bir kişinin çalışma hayatındaki sıkıntılarından kurtulabileceğinin belirtisidir. Hayatındaki sorunların kısa sürede çözülebileceğinin işaretidir.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir