Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 500 Rakamı

Rüyada 500 Rakamı

Rüyada sayı görmek genelde hayra yorulur. Her sayının bir uğuru vardır ve rüyayı gören kişiye uğur getirir. Rüya sahibi rüyada 500 rakamı görüyorsa rüyayı gören kişi gördüğü sayıya göre şansı açılır dileği, arzusu, sevinci, geçmişi, geleceği ve şansının açık olacağına işaret eder.

Rüyasında sayı gören kişi hayatında bazen sıkıntılı dönemler geçirirken bazen de rahat günler getireceğine tabir edilir.

Rüyada Sayı ve Rakamların Azalması

Kişi rüyasında rakamların ve sayıların azaldığını gördü ise kısmetinin ve şansının azalacağına normal giden hayatının ters gideceğine işaret eder.

Rüyasında sayı söylediğini gören kişi hayalini kurduğu ve çok istediği arzu ettiği şeylerin olduğunu ve bu isteklerinin bilinçaltına yerleştiği için rüyasına girdiği anlamına gelir.

Rüyada Sayı Yazmak

Bu rüyayı gören kişi maddi harcamaları için bir plan yapacağına ve bütçesine çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi maddi gelirini ve giderini hesaplayarak tüm harcamalarına dikkat edip plan yapması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada 1 Sayısını Görmek

Rüyada 1 sayısını gören kişi borçlarından kurtulacağına ve kendisine büyük yük olan borçlarından en kısa zamanda kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada 30 sayısını görmek ise rüya sahibinin iş hayatında bir aylık çalışması sonucu hakkını alacağı ve bu sayede daha fazla motivasyonla işinde daha da başarılı olacağı ve işine dört elle sarılıp büyük başarılar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada numara görmek ise rüyada görülen numara rüyayı gören kişinin çok şanslı biri olduğuna ve şansının açılacağına tabir edilir.

Rüya sahibi bu dönemde iş kurarsa büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüya yorumcuları rüya sahiplerinin rüyasında sayı ya da rakam görmesinin sayı ve rakamlarının büyüklük ve küçüklük durumuna göre şanslarının ve bereketlerinin artacağına ya da azalacağına işaret ettiğini belirtiyorlar.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir