Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 (altı) Minareli Cami Görmek

Rüyada 6 (altı) Minareli Cami Görmek

Rüyada cami görülmesi hayırlı rüyalardan sayılır. Rüyayı gören kişi için hayırla sonuçlanacak bir takım gelişmeler olacak demektir. Rüyada 6 minareli cami görmek rüya sahibinin hem dünya işleri için uğraşması hem de ahiret hayatı için bir şeyler yapması anlamına gelir.

Herkesin beğendiği ve özendiği temiz kalpli, iyi huylu bir insandır. Rüyasında 6 minareli cami gören kişinin temiz kalpli olduğu, bütün işlerinde başarılı olacağı, çalışmakta olduğu işinde büyük başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Minare Yapmak

Minare yaptığını görmek, cami gibi hayırlı işlerle uğraştığını görmek, Allah yolunda bir çok hayırlı işler yapacak, Allah’ın sevgisini kazanacak ve sevap işleyecek demektir.

Rüyada Minareye Çıktığını Görmek

Minareye çıkmak, rüya sahibinin dünya hayatında yükseleceğini, muhterem bir kişi olacağını, Allah katında da iyi bir yere sahip olacağını, hidayete ereceğini gösterir. Dünya yaşantısında çok iyi yerlere gelecek demektir.

Rüyada Minarede Ezan Okumak

Bütün insanlara faydalı olacak güzel bir olay yaşayacak, herkes bundan faydalanacak anlamına gelir. Yaşanan gelişme bütün insanlığın faydasına olacaktır.

Rüyada Minare Onarmak

Zekat vermek, sadaka vermek ve Allah katında en çok hayırlı sayılan bir iş gerçekleştirmek demektir. Rüyada minare tamir ettiğini gören kişi yerine ulaşacak, amacını bulacak bir hayırlı işle uğraşacak demektir.

Rüyada Minarenin Yıkılması

Minarenin yıkılması pek hayırlı sayılmaz, rüyayı gören kişi iyileşemeyeceği bir hastalığa yakalanır, her geçen gün gittikçe daha çok hasta olur ve bu durumda sevdikleri ve yakınları çok üzülür. Rüyayı gören kişi çok acı çeker.

Rüyada Minareden Düşmek

Minareden düşmekle ilgili rüya hayırlı sayılmayan rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kişi halkın gözünden düşer, toplumdan dışlanır.

Minareden düştüğünü gören kişi, yapacağı bir yanlış yüzünden ayıplanır, hor görülür ve bütün itibarını yitirir. Yaptığı yanlışın telafisi yoktur, bu lekeyle ömür boyu yaşayacaktır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir