Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 6 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında 6 (altı) aylık hamile olduğunu gören bayan için rüya olumlu bir şekilde yorumlanır. Kişinin gerçek hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere delalet eder. Yeni bir iş, yeni ev veya gerçekleştirmek istediği bir hayal gibi.

Rüya sahibinin içinde kalan şeylerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, kişi için güzel dünler yaşanacağına işaret eder.

Bebekle beraber aile büyüklerinden uzak bir yerde yaşayacağı, her şeyin tek başında üstünden gelecek gücünün olduğu şeklinde yorumlanır.

Kendi kurduğu ailesinin ve bebeğinin tam istediği gibi olduğu ve mutlu bir evlilik sürdüreceği ifade edilir.

Rüyada Hamileliğin Bittiğini Görmek

Rüyasında hamile olduğunu gören fakat sonrasında doğuran veya hamile olmadığını anlayan kişi gerçek hayatta yaşadığı sıkıntılardan en yakın zamanda kurtulacak demektir.

Bu rüyayı iş hayatında sorunlar yaşayan birinin görmesi, yakın zamanda başarılar kazanacağını ve güzel işlere imza atacağını temsil eder.

Maddi anlamda sıkıntılar yaşayan veya malını mülkünü kaybeden birinin bu rüyayı görmesi ise kaybettiği her şeyi yeniden kazanarak feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğa Hamile Görmek

Rüyasında kız çocuk bereket ve beraberinde gelecek başarının işaretidir. Aile kuracak kişiler arasında bebekle birlikte olumlu gelişmeler olacağına, kişilerin birbirine daha sıkı bağlanacağına yorulur.

Rüya sahibinin kişisel mutluluğundan çok ailesi ile birlikte yaşayacağına mutluluklara, huzura işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Rüya sahibinin erkek çocuğa hamile olduğunu görmesi hayırlı bir haberin işareti olabilir. Bebek haberiyle veya doğumuyla gelecek güzel haberlerin temsilidir.

Aynı zamanda rüyada erkek bebeğe hamile olmak gerçek hayatta yeni kazançlar elde etmeye delalet eder. Bu kazançlar beklenmedik bir anda ve birden olabilir.

Rüyada Hamilelik Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyasında kişi hamilelik sancısı çektiğini görürse, gerçek hayatta hatalarından dolayı pişmanlık yaşamasına işarettir.

Kişinin gerçek hayattaki günahlarından dolayı tövbe ederek gerçeğe yönelmesi gerektiğine yorulur.

Bazı yorumcular tarafından da rüya sahibinin zorlu günle yaşayacağı ama kısa zamanda huzura ereceği şeklinde yorumlanır.

Ve ne kadar fazla sancı çekerse o kadar büyük bir kazanç ve mutluluk temsili olarak ifade edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir