Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 Parmak Görmek

Rüyada 6 Parmak Görmek

Rüyayı gören kişi adına oldukça şanslı günler geçireceğine ve kısmetinin sonuna kadar açık olacağına yorumlanır. Rüyada 6 (altı) parmak görmek, kişinin iş hayatında da olumlu sonuçlar ile karşılaşacağını ve sahip olduğu mal varlığını arttıracağına delalet eder.

Bol kazanç, Bereket, Huzur ve kısmet gibi terimlerle yorumlanır. Güzel görünümlü hoş parmaklar görürseniz aşk hayatınızda ve iş hayatınızda olumlu yönde gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Bunların yanında rüyanızda görmüş olduğunuz parmaklar yaralı ve bakımsız çirkin göze hitap etmeyen bir görünüşe sahip ise işleriniz ters gidecek ve olumsuz durumlarla karşılaşacaksınız diye tabir edilmektedir.

Rüyada Altı parmağı olduğunu görmek

Rüya sahibinin kısmetinin ve bahtının iyi yönde gelişerek açılacağına iş hayatında da tüm tersliklerin yoluna gireceğine ayrıca beklemediği bir yerden ansızın büyük miktarda para geleceğine işaret eder.

Eline geçecek olan bu para sayesinde ise aile içindeki huzursuzlukların geçeceğine ve yaşadığı problemlerden arınacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin maddi açıdan kimseye muhtaç kalmayacağına her işini kendi halledecek kadar durumu hali vakti yerinde olacağına işaret eder.

Ayrıca rüya da görülen 6 parmak uzun ve becerikli işlere imza atıyorsa rüyayı gören kişi disiplinli işlerini düzgün ve sağlam yapan bir insandır anlamına da geliyor.

Rüyada Bitişik Parmak Görmek

Rüyayı gören kişinin, ya da çok yakınında bulunan bir insanın çok yakın bir arkadaşı ya da akrabalarının içinden birisinin yakın bir zamanda izdivaç gerçekleştireceğine yorulur. Bu evlilik ise mutlu ve huzurlu şekilde sürecektir.

Rüyada Orta Parmağın Uzun Olduğunu Görmek

Kişinin iş hayatında gerçekleştirdiği projeleri olumlu sonuçlara ulaşacak, ve kişi büyük kazançlar elde edecek demektir.

Sonrasında ise iş hayatında rütbe kazanıp terfi ederek herkes tarafından tanınır kişi haline gelip ün sahibi olacağı yönünde yorumlanır.

 

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir