Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 Parmaklı Olmak

Rüyada 6 Parmaklı Olmak

Rüya sahibinin rüyasında 6 (altı) parmaklı olduğunu görmesi kişinin kısmetinin açılarak yeni iş girişimlerinde olumlu sonuçlar elde edeceğine işarettir. İyi giden işler neticesinde yüksek kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Aile içinde sıkıntılar yaşayan birinin rüyasında altı parmaklı olduğunu görmesi sıkıntıların biteceğine, aile içindeki insanların birbirine daha çok bağlanacağına delalet eder.

Rüyada 6 parmaklı görmek; maddi anlamda kimseye muhtaç olmadan, kendi gücüyle her işini halleden bir kişiliğe sahip insan şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen parmağın nerede olduğu veya şeklinin nasıl olduğu da önemlidir. Genel anlamda olumsuzlukların biterek hayırlı işler, olaylar, kişiler şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bitişik Parmak Görmek

Rüya sahibinin bitişik parmaklı olduğunu görmesi; yakın zamanda sevdiği birinin evleneceğine işaret eder.

Evlenecek kişinin veya yakın zamanda yakın çevrede evlenen kişi varsa onun evliliklerinin mutlu süreceğine delalet eder.

Bitişik parmak rüyada hayırlı haberler ve sevilen birinin evlilik haberi şeklinde ifade edilir.

Rüyada Şekilsiz Parmak Görmek

Rüyasında kişinin parmaklarının daha kısa, daha uzun veya farklı bir şekilde olduğunu görmesi işlerinde çıkacak sıkıntılar şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kişinin fazladan parmağının olduğunu görmesi, işleri ile ilgili yeterli şekilde ilgilenmediğine işaret eder.

Rüyada sağ elinin parmaklarını farklı bir şekilde görmesi kişi için hayırlı işlere vesile olabilir. Fakat sol elinin parmaklarını farklı şekilde görmesi, dini bir anlama işaret eder.

Aynı zamanda sol el parmakları kuzenleri simgeler. Kişinin rüyasında parmaklarını çok bakımlı ve çok temiz görmesi de huzurlu zamanlar yaşayacağının temsilidir.

Rüyada Ayak Parmaklarını Görmek

Rüyasında ayak parmaklarını gören kişi için gerçek hayatta işler yolunda gidecektir.

Maddi anlamda kazançlar sağlayacak, yeni eşyalar alacak ve istediği birçok şeyi elde edecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada el veya ayak parmaklarını temiz ve düzgün bir şekilde gören ve parmaklarıyla uğraşan kişi için genelde hayırlı haberler ve iyi iş fırsatları demektir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir