Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 Sayısının Anlamı

Rüyada 6 Sayısının Anlamı

İyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisi de rakam ve sayılardır. Öyle ki İbn-i Sîrîn rakam ve sayılarla ilgili ” rüyada görülen sayılar iyiye tabir edilir” der. Rüyada görülen sayı ya da rakamlar artan kazanca, düzelen işlere, şans ve baht açıklığına işarettir. Sayılar ve rakamlar ile ilgili görülen rüyalar zamanla ilgili işlere de delalet eder.

Rüyada 6 Sayısının Anlamı

Altı sayısı iyi ve güzel bir netice ile sonuçlanacak murada delalet eder.

Rüyayı gören kişinin istediği ya da olması için çaba gösterdiği bir dileğinin altı vakit sonra gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüya sahibinin çalıştığı işinde sebat ederse iyi günlerin yakında geleceğine işarettir.

Rüyada 6 kişi Görmek

İş ile ilgili yolculuğa çıkacağına, çıktığı bu yolculukta kendisine destek olacak, ilerlemesine yardım edecek bir kişiye delalettir. Bu yolculukta deneyim kazanarak iş hayatında hızla yükseleceğine işarettir.

Rüyada 6 Parmak Görmek

Beklenmedik bir anda gelen toplu paraya işarettir. Maddi sıkıntıların gelen bu toplu para ile son bulacağına delalet eder.

Rüyada 6 Aylık Hamile Olmak

Erkek ya da kadının bu rüyayı görmesi önemli değildir. Her iki kişide de hayra yorumlanır.

Kadın görmüş ise köklü değişimler, yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir eve işarettir.

Geç kalınmış ya da ertelenmiş veya yapamadığı işleri yoluna koyacağına ancak bu durum ile ailesinden uzakta yaşayacağına delalet eder.

Kişi zaten ailesinden ayrı yaşamakta ise bu değişimin sonun da bulunduğu yerden uzak şehir dışı hatta yurtdışında yaşayacağına işarettir.

Erkek ise hayırlı sonuçlanacak girişimlere delalet eder. Rüya sahibinin atılımlar yapması, bu atılımların iyi sonuç doğuracağına işarettir.

Rüya sahibi evli değil ise istediği gibi bir eş bulup mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Evli ise çocuk sahibi olacağına veya yeni bir çocuğu olacağına delalettir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir