Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 Tane Altın Bilezik Görmek

Rüyada 6 Tane Altın Bilezik Görmek

Hayra yorulan bir rüyadır. Rüyada 6 (altı) tane altın bilezik görmek, iş hayatında bilgi ve yeterlilik sahibi olarak birden fazla gelire ve zenginliğe sahip olmaya yorulur. Rüyada görülen altın bilezikler kuyumcuda ise, rüyayı gören kişinin çok büyük bir malı ya da parayı çok istemesi ve arzulamasına yorumlanır.

Rüyada görülen altın bilezikler başka birinin kolunda ise, rüyayı görenin gördüğü kişiyi kıskandığı ve onun yerinde olmak istediğine delalet eder.

Görülen altın bilezikler sahte ise, bir iş ile ilgili fikir konusunda yanlış yapılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Bileziğin Çalınması

İyiye yorulmayan bir rüyadır. Rüyasında altın bileziğini çaldırdığını gören kimse, kendisinin sorumluluğunu kabul edeceği sıkıntılı bir olay yaşayacak ya da çok güvendiği birinden darbe alacak anlamına gelmektedir.

Çalınan altın bilezikler set ise, yıllardır biriktirilen mal ya da paranın kaybedileceği bir işe girmek anlamına gelmektedir.

Hediye verilen altın bileziğin çaldırılması, rüyayı görenin başına hatırından çıkamayacağı ve çok sevdiği birini kaybetmekten korkacağı bir işin gelmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Bebek Kolunda Altın Bilezik

Aileye gelecek olan bir kişinin, yanında iyilik, güzellik, şans ve hayır getireceğine delalet eder.

Gelen kişinin, ailenin hayatına girmesi ile ailenin hayatını olumlu anlamda değiştireceğine yorulur.

Bebeğin kolundaki bilezik çok büyük ise, aileden bir kişinin kendisinden hiç beklenmeyecek ölçüde bir başarı yakalayacağı ve yükseleceği anlamına gelir.

Bebeğin kolundaki altın bilezik küçük ve dar ise, aileden bir kişinin başaramayacağı bir işte ısrar etmesi anlamına gelir.

Rüyada Altın Bileziğin Düşürülmesi

Hayra yorulmaz. Girişilen bir işte başarısız olunarak para kaybı yaşanacağına yorulur. Rüyayı gören ticarette bir girişim yapıyorsa yaptığı hata nedeni ile başarısız olacağına delalet eder.

Düşen atın bilezik evde ise, kısa zamanda hallolacak bir iş ya da hastalık anlamına gelir.

Düşen altın bileziğin daha sonra bulunması, sıkıntılı bir durumdan son anda kurtulunması ve bundan ders çıkarılması demektir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir