Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 6 yumurta Görmek

Rüyada 6 yumurta Görmek

Rüyada 6 yumurta görmek maddi manevi anlamda hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir evlilik yapacağına, iş hayatında yükseleceğine ve mutlu huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Genel anlamda rüya yorumcuları rüya sahibinin rüyasında 6 adet yumurta görmesini hayırlı rüyalar kategorisinde değerlendirirler.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta yemek rüyayı gören kişinin iş hayatında kariyer sahibi olacağına işarettir.

Rüyada yumurtayı pişirip yemek ise rüya sahibinin işlerinde yükselerek, iş hayatında başarılı olacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yumurta pişirdiğini görmek bu rüyayı gören kişi yumurtayı kendisinin pişirdiğini görüyor ise her girdiği işte başarılı olacağına anlamına gelir.

Rüya sahibi rüyasında bir başkasının yumurta pişirdiğini görüyor ise işlerinde çok başarılı olacağına ve rüya sahibinin iş hayatında yetkili bir kişi olacağına anlamına işarettir.

Ayrıca bu işten çok kazanç sağlayacağı da tabir edilir. Eğer ki yumurta rüyada rüya sahibinin elinden düşüp kırılıyorsa rüya sahibinin bir sıkıntıdan kurtulacağına delalettir.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta almak genel anlamda hayra yorulur. Aynı zamanda rüyada yumurta almak iyi niyete delalettir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir evliliğe yorumlanır.

Yumurta almak başka bir eve taşınmak ve is hayatında maddi manevi boşluğa işaret eder.

Kümes içinden yumurta topladığını görmek rüya sahibinin çalıştığı iş yerinde büyük kazançlar sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada yumurta soymak rüya sahibinin evine yeni bir eşya alması anlamında yorumlanır.

Rüya sahibi rüyasında yumurtayı soyarken yumurtanın sarısını görmüş ise çok büyük servet sahibi olacağına delalettir.

Ayrıca rüyada yumurtanın sarısını görmek altın anlamına gelir. Yumurtanın beyazını görmek ise küçük paralar kazanmaya işarettir.

Rüya yorumcularının rüyada yumurta görmenin rüya sahipleri için hayırlı işlere imza atacaklarını ve bereketli kazançlar elde edeceklerini belirtirler.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir