Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 66 Rakam Görmek

Rüyada 66 Rakam Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 66 rakamını görmesi genel anlamıyla uysallık veya pasiflik temsilidir. Kişinin gerçek yaşamında uysal bir kişiliğe sahip olduğunu ve bazı konularda pasif davrandığını temsil eder.

Rüyada 66 rakam görmek; rüyayı gören kişinin kişiliği ile ilgili bilgiler verir. Ve kişinin pasif kişiliği sebebiyle çevresinden zarar görebileceğine, ezileceğine işaret eder.

Önemli olan rüyada görülen 66 rakamını rüyanın bütünüyle değerlendirmektir.

Rüyada 6 Rakamı Görmek

Rüyada görülen 6 sayısı, genel olarak zaman anlamında yorumlanır. Rüyanın bütünüyle değerlendirildiğinde kişinin 6 vakte kadar çok istediği şeylerin olacağına, mutlu olacağına veya 6 vakte kadar kötü olaylar yaşayacağına, kötü haber alıp üzülebileceğine delalet eder.

Altı uğurlu bir rakam olarak bilindiği için genel olarak 6 rakamı görülen rüyalar olumlu yorumlanır.

Bu nedenle kişinin 6 vakte kadar şansının açılacağına, ilişki ve iş anlamında yüzünün güleceğine işaret eder. 6 sayısını gören kişinin uzun vadede mutlu bir yaşam geçireceğine inanılır.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüyasında bir kağıda veya bir yere rakam yazdığını gören kişinin gerçek hayatında işlerinde planlı olması gerektiği ve gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçesini ayarlaması gerektiği şeklinde yorum yapılır.

Aylık masrafları ile ilgili kağıt üzerinde yaptığı hesaplara yorulur. Başka bir yorum olarak da rüya sahibinin aklında yeni işler ve yeni planlamalar olduğuna işaret eder.

Rüyasında rakam yazdığını gören kişi daha durgun ve maddi anlamda planlar yapacağı bir döneme girecektir.

Rüyada 9 Rakamı Görmek

Rüyada 6 olarak görülen bir çok rakam yorumlanırken 9 olduğu düşünülerek de yorumlanır. Rüya sahibinin bu konuda gördüğü rakamdan emin olması gerekir.

9 rakamı görmekse genel olarak olumlu yorumlanır. Rüya sahibinin işinde başarılar kazanıp maddi anlamda rahatlayacağına, kendi işi varsa işlerini büyüterek büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada görülen 9 rakamı genelde maddi anlamda kazanç şeklinde yorumlanır. Başarılar ve yükselişler ile gelen maddi rahatlık kişiye huzurlu bir yaşam olanağı sağlayacaktır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir