Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 Diz Bebek Görmek

Rüyada 7 Diz Bebek Görmek

Rüyada 7 diz bebek görmek üzüntülü, sıkıntılı ve kültürsüz kişileri hoş tutmaya işaret eder. Hasta bir kadın rüyasında yediz bebek doğurduğunu gördü ise hastalığının şifa bulacağı anlamına gelir.

Rüyasında kendisinin çocukluğunu gören ve ellerinin beşiğe bağlı olduğunu gördü ise hapishaneye gireceğine ve hastalanacağına işaret eder.

Rüyasında beşiğe bağlı olan çocuğun ellerinin çözülüp serbest kaldığını gördü ise kendi aklını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Bir kadın rüyasında çocuğu olduğunu çocuk sahibi olamayacağı anlamına gelirr. Rüyada kız bebek görmek ise rüya sahibinin maddi manevi bolluğa ve yaşanan zorluklardan sonra refaha çıkmaya işaret eder.

Rüyasında kız çocuğu olduğunu gören kişi hayırlı işlerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir kişi rüyasında kız çocuğu bulup kucağına alırsa hasta ise iyileşeceğine, fakir ise refaha çıkacağına ve dertlerinden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Meme Emen Kız Çocuk

Rüya sahibi rüyasında meme emen kız çocuğu görüyor ise hakkında hayırlı şeyler olacağına ve rüyasında kız çocuğu gören kişinin dünyalık malına tabir edilir.

Rüyasında yere düşmüş kız çocuğunu yerden kucağına alıp kaldıran kişi ya da kız çocuğunun doğduğunu gören kişi hapiste ise çıkacağına veya borcu var ise borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyasında erkek bebek gören kişi sevinçli haber alacağına ve bazı yorumculara göre de rüyasında erkek bebeği kucağına aldığını gördü ise rüyayı gören kişinin sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüya yorumcularının rüyada bebek görmek anlamı için yapmış oldukları yorumların genelinde bebek görmenin hayırlı sonuçlar doğuracağı yönünde.

Rüyada görülen bebeklerin cinsiyetleri de rüyaların anlamında farklılıkların meydana getirdiğini belirtiyorlar.

Rüyada bebeklerin sağlıklı ve güler yüzlü bir şekilde görülmesi rüya sahibi için hayatın oldukça güzel geçeceği anlamına yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir