Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 Parmak Görmek

Rüyada 7 Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek kişi ile ilgili olumlu haberlerin, kazançların temsilidir. Rüya sahibinin rüyasında fazladan parmağının olduğunu görmesi de kazançlarının artacağına, yakın çevresindeki kişilerin desteği ile başarılar elde edeceğine yorulur.

Sağ elin parmakları beş vakit namazın işaretidir. Sağ elin parmaklarının 7 tane olmasını görmek, ruhsal anlamda güzel gelişmelere ve manevi anlamda ulaşılacak huzura işaret eder.

Sol elin parmakları da kardeş ve çocukların temsilidir. Sol elin parmaklarının 7 tane olmasını görmek, evli kişiler için çocuk müjdesine, bekar kişiler için kardeşleri tarafından destek alarak başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada 7 parmak görmek; olumlu gelişmelerin, maddi kazançların habercisidir. Rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntısı varsa yakında kazanacağı paralar ile sıkıntıları açacağına ve maddi anlamda kimse muhtaç olmayacağına delalet eder.

Rüyada Bitişik Parmak Görmek

Rüyada görülen bitişik parmak gören kişi bekar ise yakın zamanda evlenebileceğine işarettir.

Aynı zamanda evli kişiler için yakın çevresindeki sevdiği arkadaşlarının veya kardeşlerinin hayırlı haberlerini, evlilik müjdelerini alacağına yorulur.

Güzel haberler neticesinde rüya sahibinin yakın zamanda mutlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Parmaklarını Birbirine Geçirdiğini Görmek

Rüya sahibinin aile ve akrabalık bağlarının güçleneceğinin temsilidir. Aileden biriyle bir iş ortaklığına veya anlaşmaya gireceğine işaret eder.

Aile ilişkileri sıkıntılı olan kişilerin sıkıntıları çözüp birbirlerine bağlanacağına veya rüya sahibi aile içinde biriyle küslük yaşıyorsa yakın zamanda barışacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin ilişkileri düzene girerek isteklerinin gerçekleşeceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Şekilsiz Parmaklar Görmek

Rüyasında şekilsiz parmak gören kişinin işinde yaşayacağı sıkıntılara işaret eder.

İş hayatında başarısız olup düşüş yaşayacağına ve rüya sahibi için çok zor dönemler olacağına delalet eder.

Aynı zamanda çalışmayan kişiler içinde iş bulma süreçlerinin uzayacağına ve bu süreçte psikolojilerinin bozulacağına işarettir. Olumsuz şekilde yorumlanan bir rüyadır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir