Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 Parmaklı Ayak Görmek

Rüyada 7 Parmaklı Ayak Görmek

Rüya sahibinin kendisini yedi parmaklı olarak görmesi zafere delalet eder. Olumsuz olarak ise bahtının kapanacağı ve bir malın kaybedileceği anlamına gelir. Sıkıntıya düşmeye ve bütün zorluklardan sonra özlenen ferahlığa kavuşulacağına işarettir.

Bazen de helal yoldan kazanılmış mal biriktirmek olarak yorumlanır. Bu rüya düşmanlık besleyen ve kötü konuşan bir dost yahut da iş yerinde sıkıntı verici bir patron şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyada 7 parmaklı ayak görmek uzun ömre sahip olunacağına işaret eder. Bazı yorumcular ise tam tersi olarak ömrün kısalacağı şeklinde yorumlar.

Rüyada Parmak Görmek

Bir kimse rüyasında parmak gördüyse oğlu olacağına, beş vakit namaza, güzel ve biçimli parmaklar hayatında her şeyin yolunda gideceğine, bolluk bereket ve kazanca işarettir.

Parmak uçlarını birbirine dayamak sıkıntılı bir döneme girileceği anlamına gelir.

Rüyada Ayak Görmenin Anlamı

İki ayağını görmek rüya sahibinin anne ve babasına, kınalı ayak görmek eşinin ölümüne, ayak parmakları kız çocuklarının süsüne, köle ve cariyelere, çok parmaklı ayak görmek kuvvete ve kudrete, gümüş ayak kadın peşinde koşmaya, bakır ayak iflasa delalet eder.

Rüyada Yanmış Ve Yıpranmış Parmaklar

Yanmış parmak görmek rüya sahibinin günaha gireceği ve suç işleyeceği, yıpranmış parmaklar üzüntü ve keder anlamına gelir.

Bir kimsenin rüyasında yanmış parmak görmesi nadiren yalancı bir insana, sıkıntılı bir yaşamdan sonra refah içinde onurlu bir hayata, karmaşık çözümü olan problemlere, çok fazla uğraş verdikten sonra bol kazanç elde edileceğine, birkaç gün içinde mutlu bir haber alınacağına, henüz açığa çıkmamış sırların ortaya döküleceğine delalet eder.

Bazı rüya yorumcuları tarafından akrabalar arasında zalim bir kişi, nadir olarak da sıkıntıya düşüleceği ve maddi açıdan sıkıntıda olan bir kişiden uzaklaşılacağı şeklinde yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir