Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 Rakamı Duymak

Rüyada 7 Rakamı Duymak

Rüyalar, bilinçaltının yansıması olabileceği gibi, geleceğe yönelik işaretlerde verebilir. Rakamların rüyada görülmesi her rakama göre farklılık gösterir. Rüyada yedi rakamı duymak, görmek genelde uğurlu olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde kolaylık olacağına, hedeflerine ve hayal ettiği iyi şeylerle güzel bir hayata sahip olacağı şeklinde anlamlara gelir.

Rüyada 7 (yedi) rakamı duymak ile birlikte beraberinde görülen diğer şeylerin anlamları da göz önünde bulundurulmalı ve anlamlandırılmalıdır.

Rüyada 7 Rakamı Görmek

Rüyayı gören kişinin karşılaştığı durumlarda sabırlı davranması gerektiği, işleri aceleye getirmeden sakin yaklaşılması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada 7 rakamı duymak veya görmek bekâr kişiler için evliliğe işaret ettiği gibi evliler içinde çocuk sahibi olmak gibi müjdeli haberlerin olacağı şeklinde yorumlanır.

Hastalık sahibi bir kişi rüyasında 7 rakamı görürse, iyileşme sürecinin yakın olduğu anlamına gelir.

Rüyada 7 Rakamı Duymak Psikolojik Anlamı

Rüyayı gören kişinin geçmişinin izlerini ve kendini etkileyen zamanlar yaşadığında bu durum veya nesnelere farklı ve fazla anlamlar yüklemesine ve zaman geçtikçe bu anlamlı şeylerin totemine inanacağına işaret eder.

Rüyada 7 rakamı duymak, rüyayı gören kişinin ileride fazla takıntılı haller sergilemesine ve alışkanlıklarını bırakmakta zorlanması şeklinde yorumlanır.

Rüyada7 Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde ki kişilerle sıkıntılar yaşaması anlamına gelir. Dedikodular duyması ve bunlardan sebep canının sıkılmasına hatta bunlar yüzünden psikolojik sorunlar doğabileceğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin ailesindeki kadınlardan birinden önemli bir destek alacağı veya yakın arkadaş çevresinden gelecek dayanışma sayesinde bazı üzücü zamanlarda daha sağlam duracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada 7 Erkek Görmek

Rüyasında yedi erkek gören kişinin başarı göstermesi olarak yorumlanır. Sınava girecekse yüksek sonuçlarla mutlu olur.

İyi haberler almaya delalettir. Kişinin hayatında büyük fırsatlar olacağına ve şansının açık olması şeklinde yorumlanır.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir