Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 Sayısı Duymak

Rüyada 7 Sayısı Duymak

Rüyada rakam görmek ya da rakam duymak olumlu olarak yorumlanır. Bu nedenle rüyada rakamların anlamını incelemek de gerekir. Rüyada 7 (yedi) rakamı görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada 7 (yedi) sayısı duymak uğur anlamına gelir. Rüyada 7 rakamı görmek ya da herhangi bir yerden bu sesin geldiğini duymak bir kişinin eline geçireceği bir mülkü ya da parayı çok iyi değerlendireceği anlamına da gelir.

Rüyada 7 rakamı görmek iş hayatındaki başarıya işaret etmektedir. Rüya sahibi iş hayatında olumlu gelişmelere yaşayacak ve hak ettiği sonucuna ulaşacaktır.

Rüyada Sayı Yazmak

Rüyada sayı yazmak oldukça mutlu olunacağı anlamına gelmektedir. Rüyada sayı yazan kişi şanslı bir dönem içerisine girecek ve hak ettiği kazancı alacaktır.

Sayı yazmak para olarak da ifade edilir. Yazılan sayı ne kadar yüksek ise o kadar kazanç sağlanır.

Rüyada sayı yazmak rüya sahibinin eline geçecek maddi kazanç anlamına da gelir. Rüyada sayı yazmak şifa olarak da yorumlanır.

Rüya sahibi hasta ise kısa sürede hastalığını atlatacak ve şifa bulacaktır.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek oldukça önemlidir. Sayı görmek her zaman olumlu olarak yorumlanır.

Sayının olumlu olarak yorumlanmasının en önemli nedenlerinden biri de maddi olarak ifade edilen bir duruma işaret etmesidir.

Rüyada sayı görmek aynı zamanda beklenen gün olarak da yorumlanır. Bu sayıların düşük olması kişinin beklediği olayların gerçekleşmesi için çok az bir zaman kaldığını işaret etmektedir.

Rüyada görülen sayıların uzun olması ise beklenen günün henüz gelmediğini ve uzun bir zaman gerektiğini işaret eden bir durum olarak ifade edilir.

Rüyada görülen sayı aynı zamanda kişinin ne kadar başarılı olacağına da işaret eder. Rüyada görülen sayı aynı zamanda yükselme olarak da ifade edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir