Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 7 (yedi) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 7 (yedi) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada görülen sayıların farklı anlamları vardır. Rüyada görülen 7 (yedi) sayısı nelerle birlikte görüldüğü de bilinerek yorumlanmalıdır. Rüya sahibinin 7 (yedi) sayısıyla bağlantılı bir şeyler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada 7 (yedi) aylık hamile olduğunu görmek; beklenen birinin 7 (yedi) vakte kadar geleceği anlamına gelir.

Veya sevilen veya beklenen birinden 7 (yedi) vakte kadar haber alınacağı şeklinde ifade edilir.

7 (yedi) vakte kadar yaşanacak bir olay veya alınacak olumlu bir haber sonucunda rüya sahibinin yaşayacağı mutluluk şeklinde yorumlanır.

Rüyada 7 (yedi) Rakamı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında 7 rakamını görmesi zor bir dönem yaşayacağı ve bu konuda sabretmesi gerektiği ifade edilir.

Rüya sahibinin acele etmesi durumunda daha zor günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bekar kişilerin 7 rakamını rüyasında görmesi evliliğin habercisidir.

Evli kişiler için de bebeğin habercisi şeklinde yorumlanmaktadır. 7 rakamı başta sıkıntıların habercisi olsa da kısa zamanda yaşanacak güzel günler anlamında ifade edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kendini hamile görmesi, alacağı güzel haberlere, refaha, mutlu günlere işaret eder. Bu tip rüyaların genelde hayırlara vesile olacağı tabirciler tarafından söylenir.

Yakın zamanda istenen bir şeyin elde edilmesine, kısmete yorulur. Evli kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi yakın zamanda bebek haberi geleceği şeklinde yorumlanabilir.

Bekar kadının kendini hamile görmesi ise yakın zamanda alacağı güzel haber şeklinde yorumlanır.

Manevi anlamda yaşanacak olumlu durumlara yorulurken aynı zamanda maddi sıkıntısı olan insanların sıkıntılarının geride kalacağı, borçlarının kapanacağı ifade edilir.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Rüya sahibinin zor işlere adım atması şeklinde yorumlanır. Kişinin zor işlere girmesinin sonucunda kendisine zarar vereceğine işaret eder.

Rüya sahibi erkeğin rüyasında hamileliğinin son günlerinde olduğunu görmesi büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Fakat hamile olup da karnının büyümemiş olduğunu görmesi ise aile içinde bir sıkıntı olacağına ama kimse tarafından duyulmaması gerektiğine işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir