Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 8 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 8 (sekiz) aylık hamile olduğunu görmek kişinin mutluluğa, servete, mala, sevinçli habere işarettir. Rüyasında hamile olan kişinin hayatı zenginlik içinde geçeceğine delalettir.

Hamile olduğunu gören kadının bundan sonraki hayatının zenginlik içinde geçeceğine tabir olur.

Rüyasında 8 aylık hamile olduğunu gören kadın çalıştığı her işte başarılı olacağı anlamına gelir ve bu başarılı yaptığı işlerden rahat bir hayat yaşayacağı yorumlanır.

Bu tür bir rüya kişinin kariyer ve yükselişi anlamında oldukça olumlu bir rüya olarak dikkat çekiyor.

Rüyada Kişinin Kendisini Hamile Görmesi

Rüyasında kendisinin hamile olduğunu gören kadın haber beklediği bir işten sevindirici bir haber alacağı olarak yorumlanır.

Rüyasında hamile bir kadın ile konuşmak yakın çevresinden sürpriz haber alacağına delalettir.

Rüyada bekar bir kızı veya dul bir kadını hamile olarak görmek yakın zamanda evleneceği anlamına gelir. Böyle bir rüya kişinin kısmeti açısından önemli olduğu anlamına geliyor.

Rüyada Erkeğin Hamile Olarak Görülmesi

Bir erkek kendisini rüyasında hamile olarak görüyorsa çevresinden gizlediği bazı konular olduğunu ve bu konunun ortaya çıkmasından dolayı büyük üzüntü yaşayacağı anlamına geliyor.

Kültürlü ve bilgin bir kişinin rüyasında hamile olduğunu görmesi daha kültürlü olacağına, sanatçı bir kişinin rüyasında hamile olduğunu görmesi hiç kimsenin yapamayacağı bir işi başaracağına delalettir.

Rüyada eşinin hamile olduğunu gören erkek istediği ve arzuladığı bir dileğinin olacağına işarettir.

Rüyada bir hayvanın hamile olduğunu görmek ikiyüzlülüğe delalet eder. Rüyada hamile görmek ya da hamilelik ile ilgili herhangi bir olguya şahit olmak rüya yorumcuları tarafından genellikle olumlu rüyalar kategorisinde gösterilir.

Rüyada hamile görmek doğum yapacak olgusunu anımsattığından rüya yorumcuları tarafından her doğumun bir umut olduğunu düşünerek kişilerin hayatında umut verecek gelişmelerin yaşanacağı şeklinde yorumluyorlar.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir