Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 Rakamının Anlamı

Rüyada 8 Rakamının Anlamı

Rüyada 8 (sekiz) görmek daha çok zamanla alakalı bir durumdur 8 hafta 8 gün 8 saat gibi zamanlardan birini kapsayabilir. Kişinin yapacağı veya yapmayı planladığı bir iş oluşum yada durumla alakalı kalan süreyi ifade eder veya rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bir olayın gerçekleşme süresini ifade eder.

Ancak 8 in tek başına rüya yorumunu yapmak çok doğru değildir mutlaka birlikte görüldüğü durumlarla objelerle nesnelerle ve rüyanın tamamıyla bir bütün olarak yorumlanmalı ve anlamlandırılmalıdır.

Rüyada 8 rakamını bir yere yazılı olarak ya da bir nesne olarak görmek kişinin hedeflediği bir duruma ulaşmasına 8 vade kaldığı anlamına gelir.

Müjdeli ve sevinçli haberler almaya 8 vade olduğunu bildirir. Burada 8 vade 8 gün veya 8 haftayı ifade eder.

Rüyada 8 Rakamını Bağırarak Söylemek

Borçla alakalı durumları ifade eder Bir yerden toplu bir para alarak kişinin borcunu 8 günde veya 8 haftada ödeyeceği anlamına gelir.

Ancak alınan bu toplu parayla borçları ödeme yoluna gidilmezse o paranın çar çur olacağına ve boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada Birinin 8 Diye Bağırdığını Görmek

Rüyada birinin 8 diye bağırdığını gören kişinin eğer o kişiyi tanıyorsa o kişiden eğer tanımıyorsa;

çok yakınındaki birisinden 8 gün veya 8 hafta içerisinde çok güzel bir haber alacağına ve bu habere bağlı olarak işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç sağlayacağına hem maddi ve hem de manevi anlamda büyük kazanımlar sağlayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre rüyada 8 rakamı görmek rüyayı gören kişinin üzerinde büyük bir baskı olduğu yoğun stres altında olduğu ancak sabırlı ve azimli davrandığı taktirde kısa bir süre içerisinde elde edeceği büyük başarılar ve zaferler anlamına gelir. İç huzura kavuşacağını ifade eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir