Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 (sekiz) Ayak Parmağı Görmek

Rüyada 8 (sekiz) Ayak Parmağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fazladan parmak görmek genel anlamıyla yakın bir kişiyi, arkadaşı, kardeşi temsil eder. Rüyada 8 (sekiz) ayak parmağı görmek de fazladan 3 parmak nedeniyle kişinin gerçek hayatında sahip olacağı 3 yakın kişiyi işaret eder.

Ya çevresinde bulunan 3 kişi ile ya da yeni tanışacağı kişiler ile yakınlaşarak beraber güzel zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada görülen ayak parmağı kısmet demektir. Bazı tabirciler tarafından da rüyada görülen 8 ayak parmağını gelecek kısmetler ve açılacak yeni kapılar şeklinde yorumlar.

8 ayak parmağı görmek genel olarak kişinin hayatında olumlu ve iyi anlamda değişikliklere yol açacaktır.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayak tırnağı görmesi; yaklaşan zamanlardan belde aşağı bölgelerinde sıkıntılar yaşayacağına, rahatsızlıklar meydana geleceğine işaret eder.

Bu rahatsızlıklar uzun süre sürecek fakat hasta sonucunda iyileşecektir şeklinde yorumlanır. Hastanın belli bölgedeki rahatsızlığı nedeniyle hareketlerinin kısıtlanacağına yorulur.

Bazı tabirciler tarafından da aile içinde sıkıntılar olduğunu, yakınındaki bir kişinin rüya sahibi ile arasının bozulacağına, kıskançlık olacağı şeklinde yorumlanır.

En yakınları tarafından kötülükler yaşayarak hayal kırıklıkları olacağına ve mutsuz bir sürece gireceğine delalet eder.

Rüyada ayak tırnağı görmek genel olarak bedensel rahatsızlık veya ruhsal sıkıntılar olarak dile getirilir. Olumsuz şekilde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Çıplak Ayak Görmek

Rüyada görülen çıplak ayak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yaşadığı bir olaydan dolayı zamanla pişmanlık duyacağına işaret eder.

Bir mesaj niteliğinde olan bu rüya kişinin en yakın zamanda yaptığı yanlıştan ders alarak bu yanlışı düzeltmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Aynı zamanda çıplak ayak görmek bazı tabirciler tarafından da kötülüklerin habercisi olarak ifade edilir.

Kişinin yakın zamanda başına dertler açılacağına ve zor dönemler geçireceğine delalet eder.

Kişinin yaşayacağı zor günleri atlattıktan sonra huzurlu bir sürece gireceğine ve kafasının rahatlayacağına işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir