Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 (sekiz) Sayısını Duymak

Rüyada 8 (sekiz) Sayısını Duymak

Rüyada birinin 8 diye bağırdığının duyulması, rüya sahibinin 8 vakte kadar müjdeli bir haber alacağının işaretidir. Rüyayı gören kişinin her konuda çaba göstermesi gerektiğinin, çevresinde kıskanç insanlara yer bırakmaması gerektiğinin, çıkacak sorunlar karşısında pes etmemesi gerektiğinin göstergesidir.

Mücadeleler ile geçecek hayatında kişinin pes etmemesi, herkes ve her şeyle savaşması durumunda sonrasında çok huzurlu, sakin ve maddi açıdan rahat bir hayat yaşayacağının habercisidir.

Rüyada 8 sayısını duymak, kişinin hayallerine ulaşmak için yakın arkadaşlarından veya ailesinden destek alarak başaracağına delalet eder.

Aynı zamanda zorluklarla mücadele ederken yanında olan ve desteği dokunan insanlarla olan bağlarının kuvvetleneceğinin de işaretidir.

Rüyada 8 Sayısını Bağırmak

Borç sıkıntısı olan kişinin rüyasında 8 sayısını bağırdığını görmesi; sıkıntılar ile uğraşırken herkese zaman tanıyacağını, planlı bir şekilde hareket edeceğini ifade eder.

Zorlu bir hayat yaşayan, maddi ve manevi anlamda sürekli çabalayan insanların sakin bir hayata ulaşmak için planlı bir dönem yaşayacaklarının, maddi anlamda yatırım yapacaklarının ve sıkıntı yaşadıkları insanlara karşı daha iyimser davranarak arasını düzelteceğinin işaretidir.

Rüyada Sayı Saymak

Rüyasında kişi sayı saydığını görürse; etrafındaki art niyetli insanlardan kurtulacağına, dini anlamda daha inançlı olacağına, etrafında kendisine güvenecek ve bağlanacak bir kişiyle beraber bir birliktelik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sayı saymak hem gönül ilişkisindeki olumlu gelişmeler olarak hem de dini anlamda temiz bir kişilikte bir insan olarak yorumlanır.

Bekar insanların rüyasında sayı saydığını görmesi yeni bir ilişki veya evlilik iken, dini anlamda kendini huzursuz eden konulardan mustarip olan birinin rüyasında sayı saydığını görmesi de ruhen temiz bir kişilikte olduğuna, ibadet ederek kafasını rahatlatması gerektiğine yorulur.

Rüyada Saatin 8 Olduğunu Görmek

Rüya sahibi rüyasında saatin 8 olduğunu görürse bu evli ise eşini kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre de yaşanacak bir değişiklik olarak ifade edilir.

Olumsuz anlamda da istenilen, hayal edilen bir şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bu da yakın zamanda yaşanacak mutsuz, sıkıntılı günler anlamında ifade edilir.

Aynı zamanda saatin 8 olduğunu gören kişinin rüyasında yaşanan diğer olaylar veya görülen diğer kişiler de çok önemlidir.

Rüyanın bütünü ile değerlendirmek daha doğrudur. Bazı rüyaların içinde saatin 8 oluşu yakın çevredeki yalan söyleyen, bir şeyler gizleyen bir çocuk olduğunu ifade eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir