Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 Tane Bebek Görmek

Rüyada 8 Tane Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek habere, güzel bebek görmek ise iyi habere delalettir. Rüyada görülen nesnenin sayısından ziyade nasıl görüldüğü önem arz eder. Rüyada 8 bebek görmek ile 1 veya 10 bebek görmek arasında pek de fark yoktur. Bundan dolayıdır ki bebek görmek; sevinç, miras, iş, şifa gibi hayra alamet yorumlanır.

Bebeğin, rüyada her şekilde görülmesi, sonu mutluluğa ulaşacak haberi izah ettiği söylenir.

Görülen ağlayan bir bebek ise sevilen bir kişinin tatlı sözüne; üstü başı kirli bir bebek ise kısa süre sonra elinize para geçeceği manalarını içerir.

Rüyada Yeni Doğan Görmek

Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, çocuğun büyütülme aşamasında olduğu gibi çekilen sıkıntıların sona ereceği anlamında değerlendirilir.

Yeni doğmuş bebek görenlerin, yaşadıkları sıkıntıların kısa zamanda son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Sevmek

Bebeği kucağına alıp sevmeyi görmek, hayra, menfaate; kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya delalettir.

Kucağa alınan bebeğin süt emdiği görülürse eğer gören kişinin evinde bereket, rızkında bollaşma ve de zengin olacağına işarettir.

Rüyada Cami Avlusundaki Bebek

Rüyada görülen bebeğin cami avlusundan kucağa alınması akrabalardan gelecek mirasa işarettir.

Görülen bebeği yıkamak büyük bir mirasın geleceği yönünde yorumlanırken bir başka taraftan günahlardan kurtuluşa, hüznün ve kederin rüya sahibini terk edeceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Bebek Emzirmek

Bebek emzirdiğini gören bir kişinin sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyimlerden birilerine fayda sağlayacağına, fayda sağladığı insanın ihtiyaçlarını karşılayıp karşılığında çokça büyük sevaplar kazanacağına dair tabir edilir.

Bebek konuşma çağında olmayıp konuşuyorsa da dini inancın artacağına ve dini ibadetlerin daha özenerek yapılacağını anlamına gelir.

Rüyada Oyuncak Bebek

Rüyada görülen oyuncak bebek, eğlence dolu bir davete icabet edileceğine, bebek canlı ve çok güzel giydirilip, kundaklanmış, ayrıca sağlıklı ve neşeli ise, sıkıntıların önemsiz olduğuyla birlikte çabuk geçecek olmasına işarettir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir