Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 8 Tane Yavru Köpek Görmek

Rüyada 8 Tane Yavru Köpek Görmek

Rüyada 8 (sekiz) tane yavru köpek görmek düşmana, kötü huylu bir erkek ve çirkin bir hizmetçi kadına işaret eder. Aynı zamanda rüyada 8 tane yavru köpek görmek köpeğin ne şekilde görüldüğüne göre anlamı değişiyor.

Keyfine ve isteklerine düşkün bir kişiyi temsil ettiği gibi kişinin düşmanını ve bu düşmanın merhametli bir kişi olduğunu da gösterir.

Rüyada görülen 8 tane yavru köpek dişi ise kötü huylu bir kadına işaret eder ve rüyayı gören kişinin bu kadından kötülük göreceğine delalet eder.

Rüyasında köpek gören kişinin yakın çevresindeki düşmanlarını ve dostlarını temsil eder. Rüyada görülen köpeğin cinside çok önemlidir.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek rüyayı gören kişinin arzularının ve dileklerinin en yakın zamanda gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada köpeğin saldırısına uğrayan ve köpeğin kendini ısırdığını gören kişi düşmanlarının saldırısına uğrayacağı anlamına gelir ve düşmanlarının yakın çevresinde olduğuna delalettir.

Ayrıca düşmanlarından zarar görmeyeceği fakat içten içe kin tutacakları anlamına gelir.

Rüyasında kendine köpeklerin sürü halinde saldırdığını gören kişi köpekleri etkisiz hale getirdi ise ailesi tarafından yanlış anlaşılma yaşanacağına fakat bir süre sonra bu yanlış anlaşılmanın düzeleceğine işaret eder.

Ayrıca rüyasında köpeğin salyalarının kendi üzerine aktığını görürse düşmanlarından duyacağı sözlere çok üzülecek anlamına gelir.

Rüyasında köpeğin kendisini ısırdığını gören kişi hissettiği acı ne kadar büyükse düşmanlarından göreceği zararda o kadar büyük olacaktır.

Rüyada köpek ısırmasının bir diğer anlamı ise rüyayı gören kişinin iş hayatında zarar göreceği anlamına gelir.

Rüya yorumcularının rüyada görülen her türlü köpeğin düşman olarak yorumlanacağı gibi kişiden kişiye değişen anlamları ile de iş hayatında başarı elde edeceğine yorumlanır. Genel manada köpek dost ve sadakati işaret ediyor.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir