Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 80 Lira (tl) Görmek

Rüyada 80 Lira (tl) Görmek

Rüyalar birçok insanın hayatında önemli yer teşkil eder. Pek çok insan gördükleri rüyaların önemli anlamlar içerdiğine veya gelecek adına mesajlar verdiğine inanmaktadır. Buna rağmen görülen rüyaların yüzde doksanı unutulmaktadır.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek çok yaygın görülen bir rüyadır ve pek çok değişik şekiller yorumlanmaktadır.

Bazen kötülüğe, alçak söze işaret ettiği gibi rüyada para görmek bazen de dostlarla görüşmeye işarettir.

Ancak en yaygın olan anlamlarından ilki; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine işaret eder. Bir diğeri ise söylenen sözlerden görülecek zararlara işaret ettiği gibi işiteceğiniz bazı sözlerin sizin canınızı fazlasıyla sıkabileceği anlamını da ihtiva eder.

Bazı rüya tabircilerine göre de yakınlarınızda sizinle ikiyüzlüce konuşan, sizi aldatan insanların olduğuna yorulmaktadır.

Bir kimsenin rüyasında çok parasının olduğunu görmesi; o kimsenin yapmayı planladığı bir işi bitiremeyeceğine veya çalıştığı iş yerinde birtakım ihmallerinden dolayı zarara uğrayacağına yorumlanır.

Kişinin rüyasında yolda giderken para bulduğunu görmesi ise; o kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

Ancak Rüyada para almak-vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı, keder ve üzüntüye yorulur.

Rüyada altın para görmek de; hastalığa, dara düşmeye ve sıkıntıya, gümüş para görmek ise; sevince, mutluluğa, yeni dostluklara delalet eder.

Rüyada para çalmak da; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak ise oldukça farklı bir anlama gelir ki o da herkesten saklamaya özen gösterdiğiniz bir isin, çok özel bir durumunuzun açığa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada 80 lira (TL) Görmek

Rüyada 80 lira görmek ise; eğer gördüğünüz kağıt para ise para kaybetmeye delalet eder. Rüyasında madeni para aldığını gören kişi de bir miktar para kaybeder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir