Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olmak müjde olarak yorumlanırken bazen de sıkıntılı bir durumu ifade eder. Rüyada hamileliğin ayları da farklı yorumların yapılmasına neden olur.

Bu nedenle rüyada kendisini ya da bir başkasını hamile olarak gören bir kimsenin rüyasını daha detaylı olarak anlatması gerekir. Peki rüyada 9 aylık hamile olduğunu görmek ne demektir?

Rüyada bir kimse hamile olduğunu yeni öğrenmiş ise bu bir müjdenin haberi olabilir. Kişi evli ise çocuk sahibi olma müjdesine erişebilir.

Rüyada 9 aylık hamilelik görmek artık hamileliğin sonuna ulaşıldığını ifade ettiğinden dolayı kişinin tüm sıkıntılarından kurtulması olarak ifade edilmektedir. Kadınlar gebeliklerini 9 ay yaşar.

Bu nedenle rüyada bir kimsenin 9 aylık hamile olduğunu görmesi sıkıntılı sürecin de sonuna gelindiğini ifade etmektedir.

Fakat kişinin hamile olması uzun zamandan beri devam eden bir sıkıntısı olduğunu ve bu sıkıntılar nedeni ile kişinin yaşamının olumsuz yönde etkilendiğine işaret etmektedir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada bir kimse doğum yaptığını görüyor ise bu durumda çok büyük sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntılı dönemin artık geride kalacağına işaret etmektedir.

Bir kimse sancılı bir şekilde doğum yaptığını görmüş ise bu durumda işlemiş olduğu günahlar nedeni ile de acı çekmektedir.

Kişi işlemiş olduğu günahlar ile sürekli karşılaşmakta ve bundan dolayı da azap duymaktadır.

Rüyada Erkek Bebek

Rüyada doğum yaptığını ve erkek bebek doğurduğunu gören kimse hayırlı ve müjdeli bir haber alacak ve almış olduğu bu haber sayesinde de hayatı değişecektir.

Rüyasında erkek bebek doğurduğunu gören kimse hayırlı bir evlat sahibi de olur.

Bu kişi aynı zamanda kısmetli bir kimsedir ve yaptığı işlerde eli boş çıkmayacak sürekli bereketli işler ile ilgilenecektir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir