Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada 9 Katlı Ev Görmek

Rüyada 9 Katlı Ev Görmek

Rüyada yüksek bir bina görmek veya yüksek bir binada olduğunu görmek, gören kişinin hayallerine, hedeflerine delalet eder. Rüya sahibinin başarılar elde ederek yüksek mevkilere gelmek istediğini, başarıları sonucunda büyük kazançlar kazanmak istediğini ve ismini duyurmayı amaçladığını ifade eder.

Rüyayı gören kişinin amaçları doğrultusunda yaşadığını gösteren bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin gözünün sürekli yükseklerde olduğuna işaret eder. Rüyada 9 katlı ev görmek de kariyer, aşk, aile, para anlamında her şeyin en iyisini amaçlandığının temsilidir.

9 katlı evin en üst katında kendini gören kişi yakın zamanda kariyer, para ve iş anlamında yüksek hedeflerine ulaşacağının işaretidir.

Kısa zaman sonra yaşanacak olumlu gelişmeler, başarılar neticesinde kişi hayallerine kavuşacak ve güzel günler yaşayacaktır.

Rüyada Gökyüzünde Ev Görmek

Kişinin gerçek hayatta büyük başarılar ve zaferler elde edeceğinin işaretidir. Rüyayı gören kişinin bir işten alacağı büyük miktardaki paranın temsili bir rüyadır.

Kazandığı helal para neticesinde hayatı tamamen değişecek, daha rahat bir hayat sürmeye başlayacaktır. Başarıları ve kazançları sayesinde böbürlenen bir kişi haline gelecektir.

Rüyada Ev Taşımak

Rüya sahibinin ev taşıdığını görmesi; kişinin içindeki yenilenme, değişiklik isteğinden kaynaklıdır. Bu rüya yakın zamanda bir tatilin veya iş seyahatinin de işareti olabilir.

Bazı rüya tabircileri tarafından da aşk ilişkisinin kötü bir sonla bitebileceği şeklinde yorumlanır.

Küçük bir evden ayrılıp da büyük bir eve taşındığını gören kişi için gerçek hayattaki sıkıntıları bitecek demektir. Daha güzel günler yaşayacak ve feraha kavuşacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Yüksek bir rüyadan atlayan kişinin rüyası iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin yakın zamanda hayal kırıklığına uğrayacağına, öz güvenini ve yaşama sevincini kaybedeceğine, gücünü yitirerek olaylar karşısında kayıtsız kalacağına işaret eder.

Rüyada yüksek bir yerden atladığını gören kişi, yakın zamanda sıkıntılı olaylarla boğuşacak şeklinde ifade edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir