Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu gören kişi, dinine sadakatli ve bağlı olmayan dinden uzak yaşayan biri olarak tabir edilir. Hayatta yaşanacak bazı zorluklar ile sınanacağı anlamına gelen rüya, doğru yoldan sapmak, dürüstlüğü elden bırakmak, Allah katında günah ve haram sayılan şeylere yönelerek günah işlemeyi işaret eder.

Rüyada adet olmak sağlık sorunları ile alakalıdır. Sağlığı yerinde olan bir kişi rüyasında adet olduğunu görürse o kişinin hastalıkla başının dertte olacağı ve hamile bir kadının adet olduğunu görmesi erkek evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Rüyasında eğer bir kadın adet olduğunu görürse, hayırlı işler ile yorumlanır. Evlat sahibi ve şifa bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu gören kişi, doğru ve adalet yolundan ayrılarak zina ve kötülüğe yöneleceğini işaret eder.

Bu kişi nikahı olmayan bir kadınla zina yapacak demektir. Kimi yorumculara göre erkeğin rüyada adet olması harama meyilli olduğunu işaret eder.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek pekiyi yorumlanmaz. Günah işlemeye, din yolundan sapmaya ve dürüstlükten kopmayı işaret eder.

Rüya sahibinin alışkanlık ettiği ve vazgeçemediği kötü huy ve davranışlarını delalet eder. Rüyayı gören kişi, düzeltilmesi zor sorun ve çok büyük sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Adet Olduğunu Gören Kadın

Rüyada adet olduğunu gören kadın, yaşanmış bazı olaylarla alakalı gerçekleri gizlemesi ya da farklı yöne çekerek anlatmasına ve bu sebepten doğacak sorunları işaret eder.

Rüyayı gören kişi aynı zamanda sağlık problemi yaşayacağına yorulur.

Rüyada Adet Olduğunu Gören Yaşlı Kadın

Rüyada adet olduğunu gören yaşlı kadın, sağlık sorunları çekeceğine, kötü haberler alacağına ve yakın zaman içerisinde hayatını kaybedeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Rüya sahibinin aşk hayatının iyiye gittiğine, yakın zamanda müjdeli haber alacağına ve arzu edilen güce ulaşmayı delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir