Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek Alışveriş Yapmak Ne Demek?

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek Alışveriş Yapmak Ne Demek?

Rüyada alışveriş merkezi görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin kendisini gerçek yaşam da geliştireceğine,

farklı insanlarla tanışıp iletişim kurarak aktif olacağına , kapalı olan kısmetinin yakın zaman içerisinde açılacağına ve istediği mevkiye kısa süre içerisinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Alışveriş Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada alışveriş yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da ticaretle ilgili bazı planlarınızın olduğuna , küçük girişimlerde bulunup küçük miktarda kazanç elde edeceğinize,

daha sonrasında maddi gelirisi çok yüksek olan bir işe gireceğinize ve servet edineceğinize , maddi açıdan çok rahatlayacağınıza ve en sonunda yeni bir iş kuracağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra ümit kesmiş olduğunuz bir işten kazanç elde edeceğinize ya da çevredeki insanların size maddi olarak yardım edeceğine yorulur.

Rüyada Alışveriş Merkezine Gitmek

Rüyada alışveriş merkezine gitmek , rüya sahibinin gerçek yaşam da şöhret sahibi birisi olacağına , arzu etmiş olduğu tüm şeylerin gerçekleşeceğine , hiçbir şekilde sorun yaşamayacağına,

ikili ilişkilerde her zaman olumlu olacağına ve bazı insanlardan destek göreceğine alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sorumluluklardan kaçacağınıza , sıkıntılı yaşamdan kurtulabilmek için elinizden geleni yapacağınıza ve kısa zaman içerisinde öğreneceğiniz bir iyi haberden dolayı çok mutlu olacağınıza yorarlar.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir