Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Altın Bilezik Takmak Kolundan Çıkartmak Ve Kırmak

Rüyada Altın Bilezik Takmak Kolundan Çıkartmak Ve Kırmak

Rüyada altın bilezik takmak , gönül ilişkisi içerisinde olduğunuza , sevgilinize karşı çok sadık birisi olduğunuza ve bundan dolayı sevgiliniz tarafından çok sevildiğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra hiç tanımadığınız fakat aile hayatından olan bir akrabanızdan size yüklü bir miras kalacağına , iş hayatınızda iyi kazançlar elde edeceğinize ve malınızı her zaman fakir insanlarla paylaşıp , yüce allah’ın rızasını kazanacağınıza delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da çok iyi ve dürüst birisi olduğundan dolayı yakında erkek evladının olacağına alamet eder.

Rüyada Altın Bileziği Kolundan Çıkartmak

Rüyada altın bileziği kolundan çıkartmak , gerçek yaşam da yapacağınız büyük bir hatadan dolayı hem sevdiğiniz hem de çok değer vermiş olduğunuz kişilerin sizden küseceklerine yorulur.

Yani kısacası kişi yapacağı bu hatadan dolayı çok büyük pişmanlık içerisine girecektir.

Rüyada Altın Bilezik Kırmak

Rüyada altın bilezik kırdığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda yoğun bir stres altında olacağınıza , hem iş hem de evinizde her zaman temizliğe önem vereceğinize ve eğer bunlara özen göstermezseniz çok ciddi bir rahatsızlığa yakalanacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra böyle bir rüya gördüyseniz eğer o zaman hem iş hem de özel hayatınızda parasız ve sıkıntılı zamanlar yaşacağınıza işaret eder.

 

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir