Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Astronot ve Kıyafeti Görmek Ne Demek?

Rüyada Astronot ve Kıyafeti Görmek Ne Demek?

Rüyada astronot görmek , rüyayı gören kişinin çok güzel bir parlak geleceğinin olacağına , hiç beklemediğiniz bir anda aklınıza bile gelmeyecek olan bir şansa ulaşacağınıza , dilemiş olduğunuz dileklerinizin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Eğer bu rüyayı çocuk veya genç kişiler gördüyse o zaman elinize birden fazla fırsatların geçeceğine , çok üst seviyelerde çalışacağınıza ve her konuda çok başarılı olup şöhretli birisi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hem keyifli hem de çok eğlenceli olan maceralara katılıp çok mutlu olacağınıza yorulur.

Yakın çevrenizde size yol gösterecek olan bilgili ve ileri görüşlü kişinin sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , iş konularında her zaman doğru seçimler yapacağınıza ve sosyal hayatınızla ilgili etkili kararlar alacağınıza alamet eder.

Eğer bu rüyayı ebeveynler görürse o zaman da , maddi zenginliklere sahip olacaklarına , rahat ve huzurlu bir yaşam süreceklerine işaret eder.

Rüyada Astronot Olduğunu Görmek

Rüyada astronot olduğunuzu gördüyseniz , size verilmiş olan projeyi ya da işi kolay bir şekilde yapıp başarı elde edeceğinize,

ailenizi gururlandıracak işlere imza atıp çok yüksek mertebelere ulaşacağınıza , yetenekli , sabırlı ve aynı zaman da azimli çalışmalarınızdan dolayı herkes tarafından çok sevileceğinize alamet eder.

Rüyada Astronot Kıyafeti Görmek

Rüyada astronot kıyafeti gördüyseniz , gerçek yaşam da çok başarılı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından takdir edileceğinize yorulur.

Eğer beyaz renk astronot kıyafeti gördüyseniz o zaman da aydınlık bir geleceğinizin olacağına delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir