Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bebek Emzirmek Ne Demek

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Demek

Rüyada bebek emzirmek, eğer ki rüya sahibi kendi bebeğini emzirdiğini görüyorsa çocuğunun büyük bir makama geleceğine delalet eder. Rüyada bir kadının herhangi birini emzirdiğini görmesi dünya heveslerinin rüya sahibi kişiler için önemli olmayacağına işarettir.

Rüyada sütü emen kişi ister bir çocuk, erkek, kadın ya da herhangi birisi olsun rüya tabiri olarak dünya malına tamah etmeyeceğine delalet eder.

Rüya sahibi rüyasında sütten kesilmiş bir bebeği emzirdiğini görüyorsa o kimse ya hapsolur ya da bir hastalığa yakalanır. Çocuk emziren bir annenin rüyası hayırlı rüyalar olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Çocuğun Meme Emmesi

Rüyada bir bebeğin meme emdiğini görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir hayat geçireceğine, yokluk çekmeyeceğine, maddi ve manevi anlamda zenginleşeceğine yorumlanır.

Rüya sahibi bir bebeğin emdiği memeden süt yerine bir kan çıktığını görüyorsa haram mala işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Çocuğa Süt Vermek

Bir kişi rüyasında bir bebeğe süt veriyorsa ve süt verdiği çocuk erkek çocuğu ise sevinç yaşayacağına, kız çocuğuna süt verdiğini görüyorsa üzüntü ve kedere işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyasında bebek emziren kişilerin rüyaları kendi çocukları ile alakalı rüyalar olarak dikkat çekiyor.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüya sahibi rüyasında erkek bebek emzirdiğini görüyor ise yakın zamanda bir bebek bekleyeceğinin haberini alacağına yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin sağlıklı ve hastalığa varsa şifa elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir bebeğin emzirdiğini gören kişi için gerçek yaşamda sevinçli ve hayırlı bir haber alacağı olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu tür rüyalar güç ve kuvvetin simgesi olarak bilinir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir