Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bir Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada Bir Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kestiğini gören rüya sahibinin rüyasındaki kişi tanıdık ise o kişi ile ortak işler yapacağına yorulur. Bazı yorumlara göre de o kişiden para yardımı alacağı anlamına gelir.

Rüya sahibi, rüyasındaki kişiyi tanımıyorsa da iş hayatında başarılara imza atacağına yorulur. Ve yakın zamanda başarılı işler sonucunda büyük paralar kazanacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin yakın zamanda maddi sıkıntılar yaşayacağı veya hastalıklar geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Saçlarını Dağınık Görmek

Rüyada saçların dağınık görülmesi gerçek hayatta görünen kişinin dağınık bir hayatı olduğunu işaret eder. Saç dağınıklığı rüyada düzensizlik ve perişanlık simgesidir.

Rüyada Birinin Saçını Örmek

Rüya sahibi rüyada kimin saçlarını örüyor ise o kişiyle ortak anlamda işler yapılacağına işaret eder. Bu rüyalar maddi anlamda değişiklik ve gelişmelere, iş hayatındaki terfilere yorulur.

Bazı yorumcular tarafından da olumsuz değerlendirilerek gerçek hayatta art ardına gelecek olumsuz olaylara yorulur. Bu rüyanın olumsuz yorumu kötü haberler işitmek olacaktır.

Rüyada Birinin Saçını Uzun Görmek

Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişinin saçını gerçek hayattakinden daha uzun görürse, gördüğü kişinin hayatındaki isteklerine kavuşacağını ifade eder.

Görünen kişinin iş hayatında istediği işi elde edeceğine veya başarılı işler yapacağına yorulur. Aynı zamanda isteyen kişiler için şan, şöhret veya evlilik anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Birinin Saçını Tıraş Etmek

Rüya sahibi bir erkeğin saçlarını tıraş ettiğini görürse o kişinin hayatında yenilikler olacağı anlamına gelir.

Rüyada gördüğü ve tanıdığı kişinin aşk ve evlilik ilişkilerinde olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.

Ve bu kişi yaşamında olacak olumlu gelişmeler ile toplum açısından ilgi çekecek hale gelecektir.

Rüyayı gören kişi kadın ise bu kişi için mutsuz edecek gelişmeler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda kişinin hayatında yaşadıklarından mutlu olmadığı anlamını taşır.

Rüya sahibi kadın ise sürekli yalnız olma isteğindedirler ve toplumdan kendilerini soyutlama isteği içindedirler.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir