Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bir Kadının Çocuk Emzirmesi

Rüyada Bir Kadının Çocuk Emzirmesi

Güzel ve hayırlı olaylara işaret eder. Çocuk emziren bir kadının tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve bulunan hastalıklarına şifa bulacağına işaret eder. Kendi evladını emziren kişi, tüm günleri görmeye ve emzirdiği çocuğun ileriki zamanlarda çok yüksek yerlere geleceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi ve manevi olarak kurtarmasına işaret eder.

Rüyada bir kadının çocuk emzirmesi tanımadığı çocuğu emziren kişi dünyevi menfaatlere ulaşacağına işaret eder. Bu tarz rüyalar her anlamda huzur ve mutluluk anlamına gelir.

Bu tarz rüyalar isteklerin ve dileklerin kabul olmasına ve arzularınıza kavuşmaya, rahata ermek anlamına gelir.

Rüyasında iki memesi ile birlikte çocuk emziren kişi fazla bir mutluluğa ulaşır. Çocuk emzirirken kişi sütünün fışkırdığını görürse, herkesin gıpta edeceği şöhrete kavuşmasına ve servet sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek

Bebeğe süt içirmek, son dönemlerde yapacağınız tüm yeni işlerinizde hayırlı sonuçlar alacağınıza ve bu hayırlı işler sayesinde büyük karlara ulaşacağınızı gösterir.

Bu rüyalar kadınlar için çok güzel bir hayata, erkekler için ise hapse girmeye şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sol Göğsü İle Bebek Emzirmek

Uzun zaman diliminden bu yana uzaktan takip edilmiş olan ve platonik olarak duyulan bir aşk ile veya bir kişiyle konuşulacağı anlamına gelir.

Kişilerin birbirlerine olumlu bir cevap vermesiyle beraber sevinçten havalara kadar uçulacağına işaret eder.

Aile olmak için iyi bir adım atacağına ve de kısa süre içerisinde hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına işaret eder.

Sağ göğsünden bebek emzirmek ise eğitim ve iş konusunda yeni kapılar açılacağına böylece çok daha yüksek bir seviyeye terfi edeceğine işaret eder.

Kendisine zarar verecek kişilerle ilişkilerin kesilebileceğine yada akademik anlamda büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir