Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bozuk Para Almak Biriktirmek ve Sesini Duymak Ne Demek?

Rüyada Bozuk Para Almak Biriktirmek ve Sesini Duymak Ne Demek?

Rüyada bozuk para almak , kişinin çevresinde kötü niyetli insanların var olduğuna , dedikoducu olan bir kadının varlığına delalet eder.

Bunların yanı sıra iş yaşantınızda çok başarılı olacağınıza ve bu yüzden herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , kötüye giden maddi durumunuzun düzelip iyiye gideceğine işaret eder.

Rüyada Birisine Bozuk Para Verdiğini Görmek

Rüyada birisine bozuk para verdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hayır yapacağınıza , yardımsever birisi olduğunuz için yardıma muhtaç olan insanlara elinizden gelen yardımı yapıp bu kişilerden hayır duaları alacağınıza yorulur.

Aynı zaman da zor durumdaki insanların yardımına koşacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak destek vereceğinize , herkes tarafından çok sevilen ve sayılan birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Bozuk Para Sesi Duymak

Rüyada bozuk para sesi duyduysanız , gerçek yaşam da kulağınıza hoş olmayan bazı dedikoduların geleceğine veya dedikoducu olan insanlarla tanışacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre çok istemiş olduğunuz bazı şeylere ulaşamayacağınıza , haram kazanç elde edeceğinize ve size fazla fayda sağlamayarak maddi kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Para Biriktirdiğini Görmek

Rüyada para biriktirdiğinizi gördüyseniz , gerçekte bazı hatalar yapacağınıza , günahlar işleyeceğinize ve bu yüzden zor zamanlar geçirip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir