Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bozuk Para Bulmak Görmek Ve Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bozuk Para Bulmak Görmek Ve Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bozuk para bulmak , rüya sahibin ailesiyle bir tartışma içerisine gireceğine , gerginlik yaşayacağına , kavgaların olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra bazı dedikoduların çıkacağına , bu dedikodular yüzünden huzurunuzun , mutluluğunuzun ve düzeninizin bozulacağına yorulur.

Rüyada Bozuk Para Toplamak Ne Demek?

Rüyada bozuk para toplamak , çalışma hayatınızla ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza , iş yerinde bazı problemlerle karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra , ailenizle büyük gerginlik yaşayacağınıza , huzurunuzun bozulacağına delalet eder.

Eğer toplamış olduğunuz bozuk paraların hepsini sokağa attığınızı gördüyseniz o zaman bütün dertlerden , tasarlardan , sıkıntılardan ve aynı zaman da üzüntülerden kurtulup rahata kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Demek?

Rüyada bozuk para gördüyseniz, çevrenizdeki insanların sürekli olarak sizin hakkınızda dedikodular yaptıklarına , bu kişiler yüzünden büyük sorunlar yaşayacağınıza ve huzurunuzun kaçacağına yorulur.

Aynı zaman da çevrenizdeki düşmanlara çok dikkat etmeniz konusunda uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Bir Kap İçerisinde Bozuk Para Görmek

Rüyada bir kap içerisinde bozuk para gördüyseniz , gerçek yaşam da çok sevmiş olduğunuz ve kardeşiniz gibi sevdiğiniz bazı dostlarınızla çok çirkin kavgalara tutuşacağınıza , bu kavgalar yüzünden dostlarınızdan ayrılacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde maddi sıkıntılara düşeceğinize , fakir bir hale geleceğinize ve bazı iftiralara maruz kalacağınıza yorulur.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir