Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Bulmaca Bilmece Görmek Ve Çözmek Ne Demek?

Rüyada Bulmaca Bilmece Görmek Ve Çözmek Ne Demek?

Rüyada bulmaca görmek , eğer rüyada görmüş olduğunuz bulmaca çözülmemiş ise o zaman yakın zaman içerisinde çok üzücü bir haber alacağınıza,

birisi tarafından ihanete uğrayacağınıza , sıkıntılı zamanlar geçireceğinize , mutlu günleri geride bırakacağınıza ve iş hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Fakat bulmaca çözülmüş ise o zaman tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , mutlu günler geçireceğinize , kendinize göre çok güzel bir iş bulacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Bulmaca Çözmek

Rüyada bulmaca çözdüğünüzü gördüyseniz , çalışmış olduğunuz yerde bazı insanların kötülüklerine maruz kalacağınıza,

gerçekleştirmek istediğiniz projelerde bazı sorunların olacağına ve bu yüzden aksaklıklar olacağına , iş yerinde bazı kişilerle tartışmalar yaşayacağınıza ve gergin zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra uğraşmış olduğunuz çalışmalarla ilgili aksaklıklar yaşayacağınıza ve bu süreç içerisinde bazı kişiler tarafından ihanete uğrayarak yüzüstü bırakılacağınıza alamet eder.

Rüyada Bulmaca Çözen Kimse Görmek

Rüyada bulmaca çözen kimse görmek , yakın zaman içerisinde mutlu bir döneme gireceğinize , ailenizle beraber çok güzel günler geçireceğinize,

sevinçli haberler alacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak çok rahat edeceğinize ve hayatınızı düzene sokacağınıza yorulur.

Rüyada Bilmece Görmek

Rüyada bilmece gördüyseniz , gerçek yaşam da insanlara yardım edeceğinize ve bu insanlardan hayır duaları alacağınıza , bu sayede maddi olarak çok iyi bir seviyeye geleceğinize alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir