Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Çamaşır Suyu deterjanı ve beyazlatıcı Görmek

Rüyada Çamaşır Suyu deterjanı ve beyazlatıcı Görmek

Rüyada çamaşır suyu görmek , rüyayı gören kişi manevi olarak çok iyi özelliklere sahip olacağına , vaktinin bir bölümünü Allah yolunda harcayacağınıza ve hoşgörülü bir kişiliğe sahip olup herkes tarafından çok sevileceğinize delalet eder.

Rüyada Çamaşır Suyu ile Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır suyuyla çamaşır yıkayan birisini gördüyseniz , hayatınızı karartan olumsuz şeylerden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza,

çekmiş olduğunuz tüm sıkıntıları bir kenarı bırakıp hayatınızla ilgili yeni bir sayfa açacağınıza , başka insanlar tarafından maruz kaldığınız sorunlardan uzaklaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyazlatıcı Görmek

Rüyada beyazlatıcı gördüyseniz , hem iş hem de özel hayatınızda yapmış olduğunuz hatalardan,

işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı af dileyip tövbe edeceğinize , iş yaşantınızda hiçbir zaman haksız olarak para elde etmeyeceğinize ve böylelikle para kaybı yaşamayacağınıza alamet eder.

Rüyada Çamaşır Deterjanı Görmek

Rüyada çamaşır deterjanı gördüyseniz , hiçbir şekilde istemediğiniz fakat zorla çıkmış olduğunuz bir yolculuktan beklediğiniz kadar zevk alacağınıza yorulur.

Yani kişi bir seyahate çıkacak fakat bunu istemeyerek yapacaktır , ama bunlara rağmen çıktığı seyahatten çok zevk alacağına yorulur.

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Demektir?

Rüyada çamaşır gördüyseniz , hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağınıza , yeniliklere açık olacağınıza delalet eder.

Rüyada Çamaşır Değiştirdiğini Görmek

Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek , gerçekte evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir