Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Çocuk Emzirme Ne Anlama Gelir

Rüyada Çocuk Emzirme Ne Anlama Gelir

Rüyada çocuk emzirme, kadınlar için hayra ve güzelliklere işarettir. Çocuk emziren kadının tüm sıkıntılarının geçeceğine ve hastalığı varsa şifa bulacağına işarettir. Kendi çocuğunu emzirmek, o çocuğun ileride yüksek mevkilere gelmesine, onun gününü görmeye, kendisi ve ailesi için maddi manevi kurtarılması anlamına gelir.

Böyle rüya istek ve dileklerin kabul olması, feraha kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Memede Süt Olması

Rüyasında memesinde süt gören kişi, geleceği açık olacağı anlamına gelir. Memesinden sütün taştığını ve etrafına aktığını görmek, büyük kazançlara, dünya hayatında sahip olacağı nimetlere, rahatlık ve aydınlığa, bereket ve bollukla geçireceği ömrü delalet eder.

Rüya sahibi memesinden siyah süt aktığını görmesi, kısa zaman fakirlik yaşayacağına ve maddi anlamda zorluk çekmesini işaret eder.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek

Rüyada bebeğe süt verdiğini gören kişi, son zamanlarda yapacağı yeni atılımlardan hayırlı sonuçlar alacağına ve bu sayede büyük kazanç elde edeceğini işaret eder. Kadınlar için güzel ömür, erkekler içinse hapse girmeye yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuğu emzirmek, işle alakalı herhangi bir sıkıntının azimli ve istikrarlı şekilde ortadan kalkacağına, maddi sıkıntıların yok olmasına, yeni işlerin yolunda gitmesine ve eşler arasındaki bağım kuvvetlenmesini delalettir.

Rüyada kız çocuğu emzirmek, hane içi bolluk ve kısmetin artacağına, anne duasının kabul edilmesine mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirme

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, çözümü uzun süredir gerçekleşmeyen projenin destek alınması ile kazanca dönüştürülmesini işaret eder.

Gelirinin artacağına, beklediği işe sahip olunacağı, aile bireyleri arasında güzel gelişmeler yaşanacağına ve hayırlı mevkiye atanacağını işaret eder.

Rüyada Camide Bebek Görmek

Allah’a edilen her duanın kabul görmesine, her şeye sahip olunacağına, ana baba duası alınacağına, bol kazanç elde edeceğini, müjdeli haberler alacağına ve başarılı bir kişi olacağını delalettir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir