Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Dolmuşa Binmek ve İnmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dolmuşa Binmek ve İnmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dolmuşa binmek , rüya sahibinin iş yaşantısında bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına , bu yüzden sıkıntı içerisine gireceğine ve bu sıkıntılardan kurtulmak için elinden geleni yapacağına,

bu sorunlu döneden çıkabilmek için bir takım görüşmeler yapacağına ve yaşamını tekrardan gözden geçirip hatalı olan yerleri düzene sokacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra geçirmiş olduğunuz bu zor dönemden çıkıp feraha kavuşacağınıza , aydınlık günler yaşayacağınıza ve her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Dolmuşa Binip İnmek

Rüyada dolmuşa binip sonrada inmek ise en hayırlı rüyalardan birisidir. Yolunda hiç gitmeyen iş hayatınızdaki sorunların artık biteceğine,

hayırlı olan bir yolculuğa çıkacağınıza ve işlerinizin her zaman iyiye gideceğine alamet eder.

Rüyada Sarı Dolmuşa Binmek

Rüyada sarı dolmuşa binmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Gerçek yaşam da karşılaşacağınız bazı sorunlardan ötürü moralinizin çok bozuk olacağına,

bu sorunları aşabilmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre ise bazı insanlarla küseceğinize , her şeyin daha kötüye gideceğine alamet eder.

Rüyada Yanlış Dolmuşa Binmek

Rüyada yanlış dolmuşa bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda yaşayacağınız sorunlardan kurtulmak için büyük çabalar sarf edeceğinize,

istemiş olduğunuz neticeyi alamayacağınıza ve mevcut durumunuzu tekrardan değerlendireceğinize ve her şeyi yoluna koymak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir