Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Dolu Yağması Ne Anlama Gelir? Ne Demektir?

Rüyada Dolu Yağması Ne Anlama Gelir? Ne Demektir?

Rüyada dolu yağması genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin sıkıntı içerisine gireceğine ve evinde geçimin çok zor olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra tüm malınızın elden gideceğine ve bu yüzden büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada Çok Dolu Yağması Ne Demektir?

Rüyada çok dolu yağdığını gördüyseniz , gerçek yaşam da düşmanınızın olacağına , hastalığa yakalanacağınıza , bir dönem boyunca kıtlığa ve yokluğa işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra işlemiş olduğunuz bir suçtan dolayı azap çekeceğinize , sıkıntı içerisine gireceğinize ve ihtiyaçlarınızı hiçbir zaman gideremeyeceğinize alamet eder.

Eğer dolu yaptığını ve bu dolunun kimseye zarar vermediğini gördüyseniz o zaman iyiye işaret eder.

Fakat zarar verdiğini görürseniz o zaman iyiye yorumlanmaz.

Rüyada dolu yağmasının bir diğer yorumu ise , kişinin yakın zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağına,  bu hastalığın çok uzun sürmeyeceğine delalet eder.

Olumsuz olarak bakarsak , rüya sahibinin mal kaybı yaşayacağına , malında eksiklikler olacağına , devletin insanlara zulüm edeceğine işaret eder.

Zamanında yağan dolu ise hem keder hem de üzüntünün yok olacağına , düşmanlardan ve ikiyüzlü olan insanlardan kurtulacağınıza yorulur.

Eğer dolu çok yoğun ve sert yağıyorsa o zaman da , düşmanlarla mücadele edeceğinize , başınızı belaya sokacağınıza ve dertleneceğinize delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir