Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Dünyayı Görmek Ne Demek? Rüya Tabiri

Rüyada Dünyayı Görmek Ne Demek? Rüya Tabiri

Rüyada dünyayı görmek , rüyayı gören kişinin mal , mülk ve kadına sahip birisi olacağına ,kişi eğer evli değilse iyi huylu olan bir kadın ile evleneceğine ve dünyalık olan mallara sahip olup çok mutlu birisi olacağına işaret eder.

Eğer dünyayı terk ettiğinizi gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da evliyseniz kısa süre içerisinde eşinizden ayrılacağınıza yorulur.

Rüyada dünyada kendiniz hariç herkesin ve her şeyin öldüğünü gördüyseniz , gözlerinizin kör olma ihtimaline delalet etmektedir.

Rüyada Dünyayı Haritadan Görmek

Rüyada dünyayı haritadan gördüyseniz , bir şeye söz verip tutmayacağınıza , her zaman hileye başvuracağınıza alamet eder.

Eğer rüyada dünyanın döndüğünü gördüyseniz , mal , servet ve para gibi çok kıymetli olan şeylere sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada dünya haritası görülmemişse , hem kadın hem de bir çocuğa yorulur.

Rüya sahibi gerçekte bekar ise karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi bir kadın ise o zaman kısa süre içerisinde muradına ereceğine , birini çok sevip onunla beraber çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Rüyada dünyayı uzaydan görmek , rüyayı gören kişinin itibar sahibi olacağına , makam olarak çok yükseleceğine , bekarsa kısa süre içerisine evleneceğine yorulur.

Bunun haricinde bu rüya genel olarak , mala , mülke , kadına ve makama yorumlanır.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir