Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Duvardan Atlamak ve Bacağı Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Duvardan Atlamak ve Bacağı Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvardan atlamak , gerçek yaşam da karşılaşmış olduğunuz bir engelden kurtulacağınıza , bir düşmanı ya da engeli aşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hayatınızla ilgili bir problem yaşayıp çözüm yolları arayacağınıza ve bu problemle uzun bir süre boyunca uğraşmak zorunda kalacağınıza delalet eder.

Eğer çok yüksek olan bir duvardan atladığınızı gördüyseniz o zaman karşılaşacağınız büyük zorlukların üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada alçak olan bir duvardan atlamak , iş yaşantınızda sık sık problemlerle karşılaşacağınıza ve bu problemleri çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada Duvardan Atlayarak Bacağı Kırmak

Rüyada duvardan atlayarak bacağınızı kırdığınızı gördüyseniz , başınıza gelen problemleri yanlış yöntemler uygulayarak çözmeye çalıştığınıza , çözmek isterken her şeyi elinize yüzünüze bulaştıracağınıza,

iyi niyetli birisi olsanız bile hiçbir zaman düşünmeden hareket edip daha sonra zarar göreceğinize ve büyük sorunları bir türlü ortadan kaldıramayacağınıza delalet eder.

Rüyada İki Bacağın da Kırılması

Rüyada iki bacağınızında kırıldığını gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan düşmanları yenemeyeceğinize , mevcut olan iş yerinden atılacağınıza ve ailenizle aranızın biraz bozuk olacağına yorulur.

Eğer duvardan atlarken düşüyorsanız o zaman bir işinizin yarım kalacağına , istemiş olduğunuz şeylere ulaşamayacağınıza , tüm planlarınızın alt üst olacağına alamet eder.

Duvardan daha atlamadan düşüyorsanız , yeni girişimlerde bulunup başınıza engellerin geleceğine alamet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir