Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Düz Saç Görmek Neye İşarettir? ( İslami Yorumu)

Rüyada Düz Saç Görmek Neye İşarettir? ( İslami Yorumu)

Rüyada düz saç görmek , rüyayı gören kişinin ne kadar çok şerefli bir insan olduğuna işaret eder. Bunun yanı sıra eğer gerçek yaşam da ailenizle bir tartışmaya girdiyseniz o zaman kısa zaman içerisinde bu durumun düzeleceğine,

tekrardan mutlu ve huzurlu olacağınıza , feraha kavuşacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve güzeldir.

Rüyada Düz Saçın Kıvırcık Yapıldığını Görmek

Rüyada düz saçın kıvırcık yapıldığını görmek , iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Sizin hakkınızda dedikoduların olacağına , sıkıntılar yaşayacağınıza ve çevrenizde bulunan insanlar tarafından sevilmeyeceğinize alamet eder.

Eğer başka insanların işine karışırsanız o zaman sıkıntılı bir döneme gireceğinize ve bu durumun içerisinde çıkamayacağınıza delalet eder.

Rüyada Düz Saçlı Olmayı İstemek

Rüyada düz saçlı olmayı istemek , Kendinizi mutsuz olarak gördüğünüze , memnuniyetsizliğe ve sürekli olarak bir kusur arayış içerisinde olduğunuza yorulur.

Bunun haricinde gereksiz olan konular üzerinde çok fazla kafa yorduğunuza ve boşu boşuna moralinizi bozduğunuza işaret eder.

Rüyada Saçı Uzun Görmek Ne Demek?

Rüyada saçınızı uzun olarak gördüyseniz , yeni iş girişimlerinde bulunacağınıza ve bu gireceğiniz işte çok başarılı olacağınıza,  sağlıklı bir şekilde uzun ömre sahip olacağınıza da alamet eder.

Bu rüya genel olarak bereket ve kazanç olarak tabir edilir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir