Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Ekmek Arası Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada Ekmek Arası Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada ekmek arası görmek , rüyayı gören kişinin bereketinin çok artacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Kokoreç Yemek

Rüyada ekmek arası kokoreç canınızın çektiğini gördüyseniz , kısa zaman içerisinde mide rahatsızlığı yaşayacağınıza ve istemiş olduğunuz amaca bir türlü ulaşamayacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra eğer rüyada parasızlıktan dolayı kokoreç alamadığınızı gördüyseniz o zaman birisi tarafından dolandırılacağınıza ve kandırılacağınıza yorulur.

Rüyada Ekmek Arası Patso Görmek

Rüyada ekmek arası patso görmek , hem kalabalık hem de gürültülü olan bir yere taşınacağınıza , hayatınızdan çok memnun olacağınıza ve rahat bir şekilde yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde eğer patso lezzetli değilse o zaman bir konu üzerine birisine yalan söyleyip bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve daha sonrasında pişman olacağınıza alamet eder.

Rüyada ekmek arası patso içerisinde turşu görmek , komşunuzla tartışacağınıza , ihanete uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada ekmek arası patsonun satın alıp içinin boş olduğunu gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir sürprizle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Ekmek Arası Köfteyi Yere Düşürmek

Rüyada ekmek arası köfteyi yere düşürdüğünüzü gördüyseniz , bereketinizin çok artacağına , sağlık sorunlarıyla karşılaşmayacağınıza,

bol kazançlı bir işe gireceğinize ve çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevileceğinize , itibar sahibi olacağınıza işaret eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir