Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Erkek Yeğen Görmek ve Sahibi olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Erkek Yeğen Görmek ve Sahibi olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek yeğen görmek , rüyayı gören kişi kendi kararlarını alma konusunda çok zayıf birisi olduğuna , başka insanlar tarafından çok kolay bir şekilde kontrol edilebildiğine,

yörüngesini her zaman şaşırıp gitmek istediği bir yere gitmeden önce ailesinin desteğiyle bu süreçten kurtulacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra size gerçek yaşam da yardım edecek , her daim gözünüz ve kulağınız olacak olan bir aile büyüğünüze veya arkadaşınıza işaret eder.

Ömrünüzün sonuna kadar sevmiş olduğunuz insanlar tarafından destek göreceğinize , hayatınız boyunca da alacağınız kararları ilk önce ailenize danışacağınıza ve ona göre hareket edeceğinize yorulur.

Gerçek yaşam da bir iş yapacağınız zaman kesinlikle büyük birisinden yardım almanız da fayda vardır.

Rüyayı gören kişi duygularını her zaman kontrol altına alabileceğine , hiçbir zaman fevri ve bencil davranmayıp her zaman yerine göre akıllı bir şekilde hareket edeceğine,

sıkıntılı günleri geride bırakıp önüne bakacağına , alacağı güzel bir haberden dolayı çok sevinçli olacağına ve geçireceği bir kaza veya bir darbeden dolayı hiçbir şekilde zarar almadan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Erkek Yeğen Sahibi Olduğunu Görmek

Rüyada erkek yeğen sahibi olduğunuzu gördüyseniz , alacağınız müjdeli bir haberden dolayı çok sevineceğinize,

ailenizle beraber büyük bir kutlama yapacağınıza , çok mutlu olacağınıza , hayat konusunda daha aktif ve hareketli olacağınıza delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir