Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Ev Almak Ne Anlama Gelir

Rüyada Ev Almak Ne Anlama Gelir

Rüyada ev aldığını gören bir kimse büyük bir menfaat içerisindedir. Kişi kendi yararına olacak bir durum ile karşı karşıya kalacak ve bu olumlu durum sayesinde çok iyi yerlere gelecektir.

Rüyada ev satın almak kişinin büyük beklentileri olduğu anlamına gelir. Kişi çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği büyük bir işi başaracak ve sonunda istediği hedeflere ulaşacaktır.

Rüyada ev satın aldığını gören bir kimse aynı zamanda hayatı da dolu dolu yaşayacaktır. Hayatın güzel yönlerini keşfedecek ve yaşamını değerli kılan işler ile uğraşacaktır.

Rüyada Yazlık Satın Almak

Kişi rüyasında denize karşı bir yazlık aldığını görmüş ise bu durumda çok sıkıntılı bir dönemi geride bırakacaktır.

Rüyada yazlık satın aldığını gören bir kimse aynı zamanda amacına ulaşmak için önemli bir zaman dilimi içerisine de girecektir.

Rüyada kişinin almış olduğu yazlık doğa içerisinde ve oldukça güzel görünümde ise bu kişinin önünde başarılı bir yol olduğu anlamına gelir.

Eğer kişi ıssız ve kimsesi bir yerde yaşadığını görüyor ise bu durumda da çevresindeki kişilerden uzaklaşmak istediğine ve onu mutsuz eden kişilerin çevresinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Eski Ev Almak

Eğer kişi rüyasında eski ve kasvetli bir ev aldığını görmüş ise bu durumda çok büyük umutlar ile beklediği bir durumunda beklediği gibi olmayacağı anlamına gelecektir.

Kişi hayal kırıklığı yaşayabilir ya da biri ile dargın olmaya devam edebilir. Rüyasında eski bir ev gören kimse iş hayatında da sürekli bir monotonluk içerisinde ve sıkıntılı günler yaşayacaktır.

Rüya sahibi aynı zamanda aşk hayatında da aradığı mutluluğu uzun süre bulmayacak ve hayatındaki insandan da umut bulamayacaktır.

Bu nedenle rüyada görülen eski ev hayırlı olarak yorumlanan bir rüya değildir.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir