Anasayfa / Rüya Tabiri / Rüyada Fare Yavrusu Görmek ve Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fare Yavrusu Görmek ve Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare yavrusu görmek ,  Gerçek yaşam da her zaman bir düşmanınızın olduğuna fakat bu düşmanınızın çok güçsüz olduğuna işaret eder.

Düşmanınız zayıf ve güçsüz olduğundan dolayı çeşitli hilelere başvurup size zarar vermeye çalışacağına delalet eder.

Eğer fare yavrusunu elinizde tuttuğunuzu gördüyseniz o zaman bu düşman ile arkadaş olacağınıza ve onunla çok iyi anlaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Fare Yavrusunu Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare yavrusunu öldürdüğünüzü gördüyseniz düşmana karşı galip geleceğinize , düşmanınızın kim olduğunu anlayacağınıza ve onu kendinizden uzaklaştıracağınıza işaret eder.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Girdiğini Görmek

Rüyada fare yavrusunun eve girdiğini gördüyseniz , sizin etrafınızda bulunan ve sürekli olarak evinize girip çıkan bir düşmanınızın olduğuna ama bu düşmanın güçsüz olduğuna yorulur.

Sizi sevmeyen ve sizden nefret eden bu düşman sizin hiçbir zaman iyiliğinizi istemiyor , sizi kıskandığı için ve sizi batırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bunun için gerçek yaşamda bu düşmana dikkat ediniz.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Yuva Yaptığını Görmek

Rüyada fare yavrusunun eve yuva yaptığını gördüyseniz , size düşman olan bu kişinin akrabalarınızın arasında olduğuna yorulur.

Eğer yavru farenin evin içerisinde oynadığını ve cirit attığını gördüyseniz o zaman aile içerisinde bulunan bir kişinin size düşmanlık beslediğine ve başarılarınızı her zaman kıskandığına delalet eder.

Yazar: Asu Yıldırım

Merhabalar Ben Asu, Moda tasarım 2.sınıf öğrencisiyim. Okuldan vakit buldukça kadın hayat sitesinde bir çok konuda makaleler yazmaktayım.

Dikkatini Çekebilir!

Rüyada Döviz Görmek Ne Demek?

Rüyada döviz görmek ,  iş yaşantınızda kazanmış olduğunuz paralardan yeni bir iş kuracağınıza , büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir